Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 9 milliós házat néztünk,1.5...

9 milliós házat néztünk,1.5 millió az önerő, kb 80. 000-et keresek. Van esély a hiányzó részt felvenni hitelre? És csak pároknak lehet, vagy egyedül elég vagyok az igényléshez? Párom külföldön dolgozik.

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mostanában esélyed sincs! Eleve kérnek 30% önerőt, ha nem vagy közalkalmazott. A 7,5M 25 évre durván havi 45-50 ezer törlesztővel számolhatod, a maradék 30e semmire se elég...
2009. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kész anyagi öngyilkosság ennyi fizetésre ekkora hitelt felvenni.
2009. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 7.5 M hitelem van és havi 70.000 a törlesztőrészlet!!!!
2009. aug. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el, jóindulatból mondom! Szomorú hogy ilyen fizetések vannak Magyarországon, de ez van sajnos. Még kisebb hitelt sem vennék fel mostanában. Ha valami jelzálog alapon megkapnád, akkor is eladósodáshoz vezetne. Vegyél egy olcsóbbat és majd kicseréled, de azt is jól gondold meg.
2009. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Egyébként nem egyedül fizetném,a párom is jön haza dolgozni.Egyedül nem is gondolnék ilyenre!
2009. aug. 30. 11:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Bankja válogatja, hogy mennyi önerőt kérnek. Attól is függ, hogy hol van a ház. Érdeklődj a bankok ügyfélszolgálatánál! Egyáltalán nem biztos, hogy nem fog összejönni!
2009. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!