Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van 700ezer forintom és 1...

Van 700ezer forintom és 1 évre szeretném lekötni, melyik banknál a legmagasabb a kamat és hova érdemes szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 07:13
 1/4 anonim válasza:
Banki kamat nem túl sok, ráadásul kamatadót kell utána fizetni, én valami másba tenném, ami biztonságos, és likvid, ha érdekel írj privit!
2013. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha bankba szeretnéd tenni a pénzed, a legmagasabb kamatot a Magnet Bank adja pillanatnyilag, úgy tudom.
2013. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ha jól tudom, a postánál van kincstárjegy. Azt talán nem adóztatják, de lehet hülyeséget mondtam.

De ha van egy kis szabad időd, meg utánanézel 1-2 dolognak, hogy hogyan kell eladni valamit.. akkor szerintem jóval több hasznot tudsz kihozni ennyi pénzből. Itt nem különböző biztosításokra gondolok. Hanem pl megveszel valamit valahol és azt eladod máshol.

2013. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor mondok neked nem hülyeségeket:


[link]


Volksbank. 7,5%-os kamat egy évre. Ez a legmagasabb kamat jelenleg 1 éves lekötésű bankbetétnél. A 700 ezredből lesz 744.

2013. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!