Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A banknak mindegy, hogy nem...

A banknak mindegy, hogy nem bejelentett munkából fizetem a törlesztőrészletet?

Figyelt kérdés
A házunkat jelzáloghitelből vettük meg, akkor elég jó munkahelyem volt, de sajnos leépítés történt és most munkanélküli járadékot kapok. Február végétől lenne munkám, szórólapozás, de ez mindegy is lenne, mert párom (aki nincs benne az adósok között) keres és így is meg tudtuk oldani a törlesztést. Március végétől is lenne egy másik, jól fizető állásom, de az csak egyszerűsített foglalkoztatással alkalmazna. A kérdésem az lenne, ha rendesen fizetve van a törlesztőrészlet időben, akkor nem szól a bank semmit? Nem szeretném, ha bármi gond lenne. Amikor benn voltam, és megemlítettem, hogy nincs munkám, azt mondták, menjek majd be, ha semmi bér nem jön a számlámra. De ha én előtte felteszem minden hónapban készpénzben az összeget, amit levon, akkor is lehet gond?

2013. febr. 13. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mindegy neki, hogy miből fizeted, a lényeg, hogy rendesen, határidőre legyen kifizetve
2013. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat! Belegondoltam, hogy sokan még nem is tudják fizetni, remélem nekem nem szólnak azért, hogy "ugyan miből fizetem"...
2013. febr. 13. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Te ilyenen toporogsz? Jéézusom...a férjed tudja, hogy ilyen kérdést feltettél a netre? A pénznek ugyan nincs szaga, de feltalálták a pénzmosás elleni törvényt..


kérdezgesd csak, aztán csönget a yard, hogy jónapotkívánokhonnanisvanazapénz?


Tartsd a szád, és fizess...persze ezután ne csodálkozz, ha a NAV figyel...

2013. febr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!