Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol lehet kapni 1.600. 000-2....

Bedybaba kérdése:

Hol lehet kapni 1.600. 000-2. 000. 000 Ft között hitelt, ingatlan bevonása nélkül?

Figyelt kérdés
A meglévő hitelek kiváltására szeretnénk felhasználni a nagy részét ami már meghaladja a 1.300.000 Ft-ot. Hozzáértők válaszát várjuk!

2013. febr. 15. 17:03
1 2 3 4
 1/39 hájaaa ***** válasza:

Tessék: [link]


A csapból is személyi kölcsönök folynak. Itt a GYK-n is folyamat itt világít!

2013. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Érdekes, semelyik bank nem tud segíteni! Mondtam, hogy hozzáértők válaszát várjuk! Egyedül az OTP-ben volt lehetőség elbírálásra de onnan is visszautasítottak minket! Párom nevére lehetne csak hitelt felvenni, ő dolgozik ugyanis, de most sajnos táppénzen van! Olyan hely kell ahol ezt nem nézik, és ahol nem kell ingatlan bevonása!!!
2013. febr. 15. 18:07
 3/39 hájaaa ***** válasza:
81%

"Mondtam, hogy hozzáértők válaszát várjuk!" Te csak ne hurrogjál le engem, mikor segítek itt!


Ideírtad, hogy kell 2millió ami nem lehet jelzálogkölcsön. Nos, ekkor csak egy lehetőség marad, a személyi kölcsön...

Ha a párod táppénzen van az igazából nem számít, mert gondolom nem hónapokig. Kell általában fél vagy 1éves munkaviszony és 100ezer nettó jövedelem. Ez alatt ilyen összegért nem érdemes próbálkozni, mert nem igazán fognak adni.

Mivel csak ennyi információt írtál ezért csak ennyi segítséget tudsz kapni.

2013. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

"Mondtam, hogy hozzáértők válaszát várjuk!"


Kicsit visszavehetsz magadból!

A kérdés kiírásban semmi konkrétumot nem írtál, így nem tudom milyen szakértői választ vársz. Több bankban adnak személyi kölcsönt akár milliós nagyságrendben is, megfelelő jövedelem esetén. Tartós táppénzen levőnek pedig sehol nem fognak adni, pláne nem 2 milliót...

2013. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Megírhatnád mégis mennyi a jövedelmetek (leginkább az 1 főre eső a családban....).

Mert 72,000 nettóra ami 4 felé oszlik senki nem fog adni, míg 500e nettóra ami 2 felé oszlik bármelyik bank ad.

2013. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Hozzáértők,... már mint ezzel foglalkozók, hitelügyintézők! És semmit nem segítettél...nem mondtál semmi újat!!!
2013. febr. 15. 23:06
 7/39 A kérdező kommentje:

Már pedig nekem nagyon úgy tűnik, hogy 160 ezerre semmi nem vehető fel!!! A másik meg nem tartós a táppénz! Harmadik, meg ha fel vagy háborodva nem kell írni! Az, hogy te milyen hangnemben olvasod az írásom és erre választ írsz,...azzal csak magadat minősíted!!!


Más téma: vicces, hogy kb. a gazdagok kapnak hitelt, akiknek amúgy sincs rá szükségük!

2013. febr. 15. 23:11
 8/39 hájaaa ***** válasza:

A "gazdagok" tudnak bánni a pénzzel nem úgy mint te szegényember!


Azért akkor leírhatnád konkrétan mire vagy kíváncsi!

0 infóval még a hitelügyintézők sem tudnak mit kezdeni. Amit eddig tud(hat)unk az kb annyi hogy 160ezret keres a férjed....jó akkor írd le mióta dolgozik, van-e már hitele(ha igen mennyi a törlesztője havonta) mi a foglalkozása, tud-e adóstársat hozni.

2013. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Ember! Fent le van írva hogy mennyi hitele van...nem a férjem hanem párom! 90 000 havonta a hitel és mint azt már írtam erre kell a kölcsön, hogy kiváltsuk vele az eddigieket! 90 ezert helyett olyan 40 ezer legyen max a törlesztő! Hogy hány évre az nem fontos!
2013. febr. 15. 23:35
 10/39 A kérdező kommentje:
A másik nem vagyok szegény ember! Otthon hangoztasd az ilyen beszólásokat!
2013. febr. 15. 23:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!