Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP Direkt-számlámon rég...

Az OTP Direkt-számlámon rég voltam bent, és most nem tudom mi a helyzet?

Figyelt kérdés

1. Házi bank azon.

2. 7 jegyű kód

3. számlaszám


Ezek amiket kaptam leírva papíron még anno. Hogy lehet megcsinálni, hogy adjanak egy új 7-jegyű számot, ha a belépés utáni megváltoztatás után az elfelejtettem? Csak személyesen lehet?



2013. febr. 15. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem igen, mert azonosítan kell magadat. Menj be és elintézik.
2013. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A régit is meg tudják mondani, hiszen az a szerződésben szerepel, nem kell újat kérni.
2013. febr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De a régivel nem sokra megy, ha már megváltoztatta.
2013. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy nem kell megint egy újat kérnie, hanem megmondják az aktuálisat.
2013. febr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az aktuálisat nem igazán tudják megmondani, mert azt csak te tudod. Gondolom a rendszerben is titkosítva tartják, hogy azért akárki ne tudjon hozzáférni. Nyilván ki lehetne szedni a rendszerből ha nagyon akarnák, aki ért hozzá és van hozzá jogosultsága, az megtehetné. De szerintem ezt nem így oldják meg, hanem törlik az aktuálisat és kap egy újat.
2013. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a jelszóra gondolt, azt benéztem, azt valóban nem tudják megmondani.
2013. febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van telefonos ügyintézésre vonatkozó szerződésed, és ahhoz azonosítód/jelszavad, akkor telefonon is beazonosítanak, új jelszót kaphatsz, nem kell teljes életnagyságban bekocogni.
2013. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!