Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A folyószámlahitel lejár?

A folyószámlahitel lejár?

Figyelt kérdés
Ha a számlámon nem látom, hogy minuszban lennék akkor már nem tudok felvenni pénzt sem?és akkor már lejárt a hitelem? vagy meddig tudok lemenni minuszba??
2013. febr. 18. 12:28
 1/2 A kérdező kommentje:
mármint ugy értem , hogy rájön a fizum s azt teljesen leveszem az egészet s akkor azt az x összeget a hitelkeretet letudom venni? de iszont már nincs ott hogy minuszban vagyok gondolom lejárt már.
2013. febr. 18. 12:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Le nem jár a folyószámlahitel. Szerintem. Max. úgy tudja a bank megcsinálni, hogy elveszi a hitelkeretedet, úgy hogy mondjuk egyik hónapban elveszi a fizud, ha elég rá. Vagy havonta x ideig visszavesz mindig belőle és egyszer csak nem lesz, megszűnik, de viszont akkor addig kevesebb pénzeket kell hogy kapj. Nem volt ilyen nálad? Ezután pedig természetesen nem tudsz mínuszba menni, mivel nincs mínusz lehetőség. Én erre tudok gondolni! A számlakivonatodon van egy rész, ahol írja, hogy minusz ...ft a folyószámlahiteled, vagy A hiteled vagy hogy hívják az Otp-nél. Ha nem látsz ilyet, akkor nincs már a kereted meg. Vagy esetleg mindig hagytál rajta pénzt a kereted pluszban van. Vagy nemtudom. Majd írd meg mi volt.
2013. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!