Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy lakás amit eladok,...

Bungyurda kérdése:

Van egy lakás amit eladok, ebből 3 milliót tudok kihozni. Ehhez vennék fel 3 millió forintot, hogy vegyek egy másikat. Lakás előtakarékosságot ajánlanak. Ezt azonnal megtudom kapni? Én azt gondolom ez csak minimum 4 év elteltével lehet felvenni rá.

Figyelt kérdés
Hogy működik?

2013. febr. 19. 19:11
 1/4 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

Gondolom az LTP mellé áthidaló hitelt ajánlanak. Ez úgy néz ki, hogy megnyitod a megtakarítást, kifizeted a megtakarítás nyitásának kezdeti díját, illetve a hitel felvételének is lennének kezdeti díjai.

OTP vagy Fundamenta termékét ajánlották?


Én a helyedben banki hitelekre is kérnék ajánlatot, mert nem biztos, hogy az LTP mellé kötött hitel a legjobb választás. Elképzelhető, hogy lenne jobb hitel.

2013. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

még annyi, ha most nyitod a megtakarítást, akkor előhitelt vagy áthidaló hitelt tudsz felvenni mellé, ha a megtakarítás lejár, akkor pedig jogosult vagy az államilag kamattámogatott ft hitelre.


Ha bankhitelt veszel fel, akkor amellett is van lehetőség arra, hogy fizess egy LTP megtakarítást, mellyel akár díjmentesen előtörlesztheted a meglévő hiteled....


Viszont egy ilyen esetben megkötöd a megtakarítást akkor, amikor díjmentesen nyitható, illetve tudsz olyan hitelt választani, ahol mondjuk nincsenek kezdeti hiteldíjak.


Több bank ad akciót a kezdeti hiteldíjakra, illetve vannak olyan banki akciók, amikre akkor válsz jogosulttá, ha kiemelt hiteltanácsadód van, akinek az ügyfelei jogosultak kedvezményekre...

2013. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. OTP Ajánlotta De hogy ez megy a vissza fizetése? Valami olyasmit mondott, hogy 7 évig fizethetem be, majd lejár és azt a pénzt bele forgathatom.
2013. febr. 20. 05:59
 4/4 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
Akkor ez az OTP előhitele. Max 2millió ft hitelt vehetsz fel előhitelként egyedül. 3millió felvételéhez adóstárs kell vagy kipótolják sima OTP-és hitelből.
2013. febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!