Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik a leggyorsabban frissül...

Melyik a leggyorsabban frissülő netbank Magyarországon 2013-ban?

Figyelt kérdés

Miután 4 óránként vannak átutalási időpontok, így nekem már nem elég, hogy másnap ellenőrizhetem a számlám egyenlegét. Az sms meg drága sok tranzakciónál és nem tartalmaz elég infót.

Nem csak az a lényeg, hogy mindig a jelenlegi állapotot mutassa, hanem a közlemény adatok is érdekelnek.

Olyan valós bankot keresek, ahol ilyen jó a netbank és Paypal-al, Adsensel is jól használható.

És magán emberként akarok számlát nyitni.

Köszönöm!



2013. febr. 20. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a netbank miatt nem látod azonnal a terhelést. Naponta 5, péntekenként 4 elszámolás van. Mikor "elszámol" a bank, azonnal látni fogod a számlaforgalmadat, függetlenül attól, hogy melyik banknál vagy. Feltéve hogy online netbankról beszélünk.
2013. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként a CIBnél vagyok, teljesen jó a netbank, Paypal és internetes fizetésre meg van ingyenes internetes kártya. Bármikor neten vásárolok, az internetes kártyám számát adom meg, és ahhoz van egy külön számla, arra mindig csak annyi pénzt töltök, amennyit épp el akarok költeni. Így a lenyúlás esélye 0. Első válaszoló vagyok.
2013. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van számodra megfelelő mobilbank szolgáltatás is. A Budapest Banknál legalábbis. Tehát szerintem másiknál is, csak nézz szét jobban.

Ennek a banknak a netbankja nem tudom, hogy megfelelő-e számodra, de a mobilbankja tökéletes. Havi 450ft, és minden számlatranzakcióról sms-t küld, ami tartalmazza a számlaszámodat, a tranzakció időpontját, a kedvezményezettet, az összeget, a közleményt, és az egyenleget is persze.

2013. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!