Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal, hogy tudok premier...

Paypal, hogy tudok premier számlát nyitni?

Figyelt kérdés
Hova kell kattintanom? Mert csak personal meg buisness van.

2013. febr. 21. 15:19
 1/2 Ildikó93 válasza:

Üdv!

Sehogy. Az már megszűnt azóta, hogy az internetes tájékoztató / segítő oldalak elkészültek.

Én ősszel nyitottam personal-t (mivel nem vagyok cég kategória), miután átböngésztem alaposan a megnyitási infókat!

Ajánlom alapos áttekintésnek a következő helyet: [link]

Kicsit régi a "video", de ha többször átnézed ezeket az infókat könnyen meg tudod nyitni a fiókot, még annak ellenére is, hogy az új Paypal felületen esetleg a menüszerkezet már változott azóta. Az oldal figyelmeztet azokra a hibákra is melyeket nem szabad elkövetni!!!

Fontos (szerintem): addig ne kezdj hozzá a regisztrációdhoz, amíg:

1. meg nem értettél minden lépést, ami az oldalon le van írva;

2. személyi, lakcím, banki kivonat stb. nincs előkészítve, hogy kéznél legyen.

Én így jártam el és viszonylag hamar meg tudtam nyitni a fiókot, annak ellenére, hogy alig tudok angolul.

Sikeres Paypal nyitást! :-)

2013. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ildikó93 válasza:
Elnézést, a Paypal-hoz vezető linknek az előbb lemaradt a vége :-( [link]
2013. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!