Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik-e ilyen fajta hitel?

Létezik-e ilyen fajta hitel?

Figyelt kérdés
Hitelt szeretnék felvenni, újságban olvastam egy hirdetést, fel is hívtam a telefonszámot. Elvileg 1millió forintig kölcsönöznek. (munkáltatói igazolás, személyi-lakcímkártya-adókártya fénymásolat, valamint bankszámlakivonat kellett az igényléshez. el is küldtem ezeket pestre a megadott címre. elbírálták mi szerint megkaphatom az 1milliót, amit szerződéskötéstől 2 hét múlva utalnak. Viszont előtte bekell fizetni 55ezer forintot szerrzőéskötésnél, amiből 45ezret visszakapnék amikor utalják az 1milliót. Létezik-e ilyesmi? Hallott-e erről valaki valamit? (talán valami unicredites féle de már nem vagyok benne biztos, meg ott nem is találtam ilyesmit)
2013. febr. 21. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

eleve a személyes adataidat sem kellett volna postán elküldeni...már azzal vissza lehet élni


gratulálok a hülyeséghez


pénzt azt meg végképp ne küldj!!!!!!

2013. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hitelt magyarországon csakis pénzintézet adhat.


Az ilyen KFT-t meg mikkamakkák mind fogyasztói csoportok. Befizetsz és sose látod többet a pénzed.

Esetedben még az adataiddal is simán visszaélhetnek.


Konkrétan mindent elküldtél vadidegeneknek, ami pl. egy áruhitelhez kell a Tescoban. Ne lepődj meg, ha pár hónap múlva kérik majd a 400e-es 3D TV részleteit tőled, amit ki tudja ki vett...

2013. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy valamiféle átverés.


"előtte bekell fizetni 55ezer forintot szerrzőéskötésnél"


Normális helyen ennyivel kevesebb hitelt kapsz meg, mint amennyire végülis fizetsz. Banknak ehhez semmi köze nem lesz. Még örülhetsz, ha nem uzsorásnak adtad el a házad.

2013. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy fogyasztói csoport. Keress rá a NET-en erre a kifejezésre és rájössz, hogy messze el kell kerülni őket.


Hitelt nem adnak és nem is adhatnak. Megtévesztett emberekből élnek.

2013. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!