Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol lehet a probléma és...

Hol lehet a probléma és hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék átutalni ismerősömnek 2100 ft-ot OTP direkt oldalról, de a következőt írja ki:

A tranzakcióban megadott összeggel Ön túllépi a bank által meghatározott maximális (banki) limitet!

Felhívjuk figyelmét, hogy amennyiben ennél nagyobb összegű tranzakciót szeretne végrehajtani, azt Mobil Aláírás igénybevételével teheti meg. A Mobil Aláírás szolgáltatást kereskedelmi banki ügyfeleink számlavezető bankfiójukban, lakossági ügyfeleink bármelyik bankfiókban, illetve amennyiben rendelkeznek arra vonatkozó szerződéssel, akkor a telefonos ügyintézői szolgáltatás keretében igényelhetik.


Szóval ezt nem nagyon értem, a megoldást meg főleg nem tudom, aki tudja légyszíves segítsen!

Köszi előre is!



#OTP #banki átautalás
2013. febr. 25. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Vásároltál már ma vagy vettél le pénzt vagy utaltál?


Van egy megadott max össze,amit nemléphetsz át egy nap (ki mennyit ad meg,én pl 100ezret,afölött ezt irja ki)

2013. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma tettem be a bankba pénzt, pont azért, hogy tudjak utalni, de nem vásároltam semmit, ráadásul 2100 ft-ról van szó tehát nem egy nagy összeg..
2013. febr. 25. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!