Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 5 millió hitelem van. Tavaly...

5 millió hitelem van. Tavaly október óta nem fizetem őket. Semmi nincs a nevemen, nincs munkahelyem, tehát jövedelmem sincs. Ha külföldre megyek dolgozni, és kint is szándékozok maradni, utánam tudnak nézni külföldön is? (nem szándékozom fizetni)

Figyelt kérdés
személykölcsönök,és hitelkártyák-ról van szó...
2009. szept. 10. 21:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem igen.

Egyébként miért nem szándékozol fizetni? Gondolom nem nyomtak pisztolyt a fejedhez, hogy vedd fel a pénzt, és te költötted el is. Akkor meg fizess.

2009. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Gratulálok! Így kell élni Apám! Nagyon remélem, hogy külföldön is utánad tudnak nézni!
2009. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Megtalálnak. Hidd el. Ha nem előbb , utóbb. Bankbácsi senkit nem felejt el. Hacsak nem valami üzleti cápa vagy akkor kezdhetsz aggódni.
2009. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Ez kamu! Hogy tudtál 5 millió hitelhez jutni, ha nincs a neveden semmi, és nem is dolgozol?


Nekünk anno 4 millióhoz még a dédnagyapám tulajdoni lapját is elkérték.

2009. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Persze, menjél csak minél messzebb! Mi meg majd kifizetjük helyetted a hiteledet, nem probléma.


De még egyszer be ne tedd a lábad ebbe az országba, te anyaszomorító!


Hogy van képed ehhez a gerinctelen bunkósághoz!?


Hogy érdemi is legyek, nem tudsz elbújni, utol fognak érni, és vissza fogják fizettetni veled a tartozásodat. Addig pedig az MNB alapkamat kétszeresével fog kamatozni.


Ja, ha kiderül, hogy leléptél, csalás miatt fel fog jelenteni a bank, és nemzetközi kőrözést adnak ki ellened.


Remélem valami dél amerikai börtönben fogsz megrohadni....

2009. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Egy nyugodt éjszakád ne legyen! Megtalálnak, de nagyon szurkolok is nekik! Esetleg, ha már úgyis anomym az oldal, és látod, kapsz hideget-meleget, megoszthatnád velünk, hogy mi áll a háttérben. Őszintén kíváncsi vagyok, mitől lesz valaki ekkora féreg! Más az, ha nem tudsz fizetni, de hogy nem is akarsz, hát ez komolyan érdekel...

És tényleg nem zavar, hogy az ilyenek miatt fognak a bankok magasabb kamatra hitelezni a tisztességes embereknek?!

2009. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy óriási nagy KAMU!!!... :-P


1.) Egyetlen bank sem ad senkinek sem személyikölcsönt, sem hitelkártyát, ha az nem tud munkahelyet és onnan jövedelemigazolást bemutatni...

Kell lakcím, kell vinni 1-2 közműszámlát, ami az Ügyfél nevére szól!


2.) A bankok nem csak jövedelemigazolást kérnek, hanem telefonon felhívják az ügyfél munkahelyének pénzügyi osztályát és leellenőrzik az adatokat, mióta dolgozik ott az illető és van-e valamilyen fizetési letiltása...


3.) Akár hitelkártya, akár személyikölcsönről van szó, ha az Ügyfél 2-3 hónapig nem törleszt, azonnal elindítják a felszólító leveleket és a szankciókat!!!...

6 havi tartozás után mennek az adóságbehajtók és kopogtatnak a bejelentett lakcímen! :]


4.) Közel 1 éves kölcsötartozások után a bankok már réges-rég átadták volna az ügyet a rendőrségnek, ha nem találják az Ügyfelet a bejelentett lakcímen!!!


Ilyen Nagy Kamut csak olyan írhat, akinek halvány fogalma sincs a pénzügyekről, például egy ráérő, unatkozó 12 éves... :-P

2009. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kb.:120.000Ft lett a havi törlesztésem,és van egy éves késedelmem.A kamatokról nem is beszélve!Nem tudom magam utol érni.Becsületesen fizettem,amíg tudtam,de már képtelen v,ok.A bankok meg mindenkit az utcára tesznek,kérdezés nélkül,lelkiismeret nélkül!És én v,ok a szemét...

Hát igen!Mi Magyarok,ezért tartunk itt,ahol tartunk!

2009. szept. 10. 23:45
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Egyáltalán nem kötelező kölcsönöket felvenni!

Ki kellene számolni, hogy mennyi a jövedelmed és abból miket kell kifizetned (lakbér, rezsi, élelmiszer, bérlet, stb.) és kiszámolni, mennyi törlesztést tudsz becsülettel vállalni...


Csak addig kell nyújtózkodni, ameddig a takaró ér!


És légyszíves, ne általánosíts : én is magyar vagyok, de nincs hitelem, mert nem tudnám fizetni a törlesztést!

ENNYI van, EZT osztom be, nem többet!

2009. szept. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Mire vetted fel?És mi volt a fedezet?
2009. szept. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!