Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Normálisnak tartjátok-e, hogy...

Normálisnak tartjátok-e, hogy egy bankban (! ) egy 30 éves embert "per" letegez egy banki alkalmazott?

Figyelt kérdés
Ja és mikor szóvá tettem neki, még ő volt megsértődve...

2013. márc. 1. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
nem, ez nem normális. Mondd el a fiókvezetőnek.
2013. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem, szerintem nem normális. Én nem emlékszem, hogy valaha is letegeztek volna bankban.
2013. márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem! Nem normális, főleg abban az esetben, ha az ügyfelet ez zavarja.

Minden üzletágban mindenféle kommunikációnak az ügyfélhez kellene igazodnia. Csak nálunk hiszik azt, hogy az adott munkakör irányítással jár a vásárlók/ügyfelek felett.

Egyre inkább divatba jön ez a tegeződősdi, reklámokban, reklám üzenetekben levelekben letegezik az ügyfelet. Ebből gondolhatja a fiatal pályakezdő, hogy ez így rendben van, nincs, főleg akkor nincs, ha ez az ügyfélnek ellenére van.

Ez pedig rögtön kiderül akkor, ha egy kósza szia után az ügyfél magázódva, önözve beszél. Vagy jónapottal köszön. Na elvben ilyenkor kellene elnézést kérni és azt mondani jó napot.

2013. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Fú de érzékenyek egyesek...
2013. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Flector 67 ***** válasza:
39%
Téged letegezett egy minimum Veled egykorú, de lehet idősebb banki alkalmazott? Ez tűrhetetlen, vérlázító. Hát mégis milyen világban élünk kérem?
2013. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de nem csinálnék belőle ügyet, ha nem sokkal idősebb, tegezném én is.
2013. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Kérdésem az lenne, hogy látszik rajtad a korod? Elképzelhető, hogy lényegesebben fiatalabbnak nézett.
2013. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Flector 67 ***** válasza:
61%
Nem tudom miért lettem lepontozva. Engem speciel nem zavar, ha letegeznek. Tegezve is beszélhetnek veled tisztelettel. Persze, ha valaki akkora úrnak érzi magát, hogy mindenképp magázni kell... Elég magasak az Egók erre felé úgy látom.
2013. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Én max. akkor érteném meg a felháborodást, ha a Kérdező 50-60 éves lenne, míg az ügyintéző 25-30 körüli... Gondolom, hogy nem 30-40 milliárd sorsát eldöntő formális tárgyalás volt a bankban, hanem valami lakossági/kisvállalkozási ügylet.


Engem például nem zavar, ha az én (vagy idősebb) korosztályomba tartozó alkalmazott letegez, ha ettől függetlenül megadja az elvárható tiszteletet. És osztom Flector véleményét, hogy eléggé Egó Pistának kell lenni ahhoz, hogy ezen valaki felkapja a vizet...

2013. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom hivatalos helyen nem tegeződünk.

Emberre válogatja, sok helyen meg kikérik maguknak, hogy magázzák és elvárják, hogy bratyizzanak vele. Más szabályok voltak régen és ki tudja manapság mi dominál.

Részemről előnyben részesítem a magázódást.

A tegeződéssel sincsen semmi baj, ha nem akarja utáni a lélekmomentumait megosztani a munkáját végző emberrel például egy kereskedőnek akinek egy nap van vagy körülbelül 3-6 száz ügyfele, persze az ügyfélnek csak 1 kereskedő.

2013. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!