Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elévülhet a bankkártyám,...

Elévülhet a bankkártyám, hogyha egy évig nem használom?

Figyelt kérdés
2012. 09.12.-én erste erste diákszámlát igényeltem,de nem használtam, végül nem kellett...kezelési költségből vagy ilyesmikből lehet adóságom? és...esetleg van arra esély, hogy elévült a kártyám?

2013. márc. 6. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kártya nem elévül,hanem lejár,küldenek újat.


Adósságod persze hogy lehet,számlavezetési dij,kártyadij.


Ha nem kell,menj be,mondd le.Kártyát vidd magaddal.

2013. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom de az otp junior nem évül el és adósság sem keletkezik rajta...már vagy fél éve nem ment rá lové de semmi nem történt.
2013. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A bankkártyád nem évül el,hanem lejár,és küldenek újat.A számlád pedig egészen addig megmarad,míg meg nem szünteted.Ha van számlavezetési díjad,éves kártyadíjad,stb.,azok halmozódni fognak a számlán akkor is,ha nem használod.
2013. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erste diákkártyám van. Amikor igényeltem a kártyát, aztmondta az ügyintéző, hogy ha megkaptam a kártyát, menjek el egy automatához, kérdezzem le az egyenleget aktiválás képpen, de azt írta ki a gép, hogy a kért tranzació sikertelen. ma is próbáltam, megint ugyanazt írta ki a gép. mit csinálhattam rosszul? bocsika, hogy mégegy kérdést teszek fel, de ahjj...nemtudom mivan, és.mostmár kellene a kártyám...nem aktiváltam volna?:oo
2013. márc. 8. 15:31
 5/7 A kérdező kommentje:
ja, és nagyon szépen köszönöm a válaszolóknak!! :)
2013. márc. 8. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem aktiváltad időben ezek szerint


hivd fel őket,telószámuk a honlapjukon van,éjjel-nappal hivhatóak

2013. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ!:)
2013. márc. 8. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!