Paypal -ról Ft-ban vagy USD-ben célszerű magyar bankszámlára küldeni a pénzt?

Figyelt kérdés
Paypal számlámról szeretném átküldeni a pénzt magyar számlámra de nem tudom hogy járnék jobban ha usd ben vagy ha forintban küldeném? Valamint elmagyarázná nekem valaki hogy mi a különbség a PayPal balance: és az Available balance között mert a withdraw menüben csak az utóbbi összeget engedné átutalni...

2013. márc. 14. 20:30
 1/3 Hintalow ***** válasza:
A választ leegyszerűsíti az, hogy paypalról bankszámlára kikérni pénzt csak forintban tudsz, tehát ígyis-úgyis át lesz váltva forintra.
2013. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de valahol olvastam hogy jobb ha a magyar bank váltja át a dollárt forintba mert több FT-ot ad 1 dollárért mint a PayPal devizaváltó rendszere... Ez igaz lehet?
2013. márc. 15. 13:56
 3/3 anonim válasza:

Remélem nem késő a válaszom.

PayPal-nál van egy ilyen gomb: Currency converter. Rákattintasz, beállítod mit akarsz váltani mire, és megmutatja, mennyiért váltja. Megnézed a bankodnak az árfolyamát. Amelyik kedvezőbb azt választod. Ha a bankod többet ad 1 USD-ért, akkor küld vissza USD-ben, és a bank fog váltani. Ha viszont a PayPal ad többet, előbb váltsd át ott, és küldd vissza a forintot. A másik kérdésre a választ nem tudom.

2013. jún. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!