Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nem tudom a bank által...

Ha nem tudom a bank által megjelölt bankfiókban átvenni a bankkártyámat akkor át tudják küldeni másik fiókba?

Figyelt kérdés
K és H -s bankkártyám van, de a bankkártya szerződés megkötésekor még diák voltam és egy másik városban nyitottam a számlát, most 200km re vagyok onnan. Lehetséges hogy bankon belül másik fiókban vegyem át?
2009. szept. 15. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért a fiókban akarod átvenni? Nekem mindíg kiküldik postán. Egyik nap a PIN kódot, pár nap múlva a kártyát.
2009. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel a K&H Bank telefonos ügyfélszolgálatát, ott pontosan megmondják, mit tehetsz ebben az esetben...


Mondjuk, én csak az OTP bankszámlámmal ill. bankkártyámmal kerültem hasonló helyzetbe: elköltöztem egy másik kerületbe és annyira nem voltak képesek az új lakóhelyem szerinti bankfiókban kezelni a régi lakóhelyemen nyitott számlámat, hogy kénytelen voltam a régi kerületi fiókban megszüntetni a bankszámlámat és az új kerületi fiókban egy új számlát nyitni... :-[

Az OTP telefonos ügyfélszolgálata hiába mondta, hogy "bármelyik fiókban mindent elintézhetek", a gyakorlatban ez nem így van!


Remélem, a K@H Bank ennél rugalmasabb... :-/

2009. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom a fiókban átvenni de k és h nem postáz hanem személyesen kell bemennem sajnos. Remélem át tudom venni valahogy..
2009. szept. 15. 12:24
 4/4 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott, bementem az itteni fiókba és pár napon belül átkérik a kártyámat:) Köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 15. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!