Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ebay-en Paypal-en keresztül...

Ebay-en Paypal-en keresztül fizettem. Az eladó nem kapta meg a pénzt? öbbi lent.

Figyelt kérdés
Vásároltam egy terméket az Ebay-en. Paypal-en keresztül bankkártyával fizettem. Le is vonták szépen kb. 10 napja. Az eladó azt mondja, hogy még nem érkezett meg a pénz. ( 97%-os, 4500 körüli eladással ). Valamilyen lépést kihagytam volna, meg kell még valamit erősítenem? Köszönöm előre is a segítséget.

2013. márc. 19. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:

jelentkezz be paypalodba, nezd meg a 'recent transaction' fulnel, hogy ott van-e a fizetesed, ha igen, akkor irj az eladonak egy emailt, hogy te latod a PPban hogy fizettel ha o nem latja a beerkezett osszeget, akkor vegye fel a PPal a kapcsolatot.


Amikor PPon kuldesz penzt valakinek (barkinek) akkor az azonnali, vagyis amint rakattintasz az "OK" gombra, az osszeg 1 percen belul az illeto szamlajan van. Ha nincs akkor az nem a te hibad, hanem valami az o PPval nem stimmel.


Amugy kaptal emailt a PPtol? Minden penzkuldes utan azonnal kuldenek egy emailt hogy fizettel xy-t ennek es ennek. Ha nincs email, es a tranzakciok kozott sem latod a fizetest, akkor nem fizettel :(

2013. márc. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!