Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Behajtócég hívogat hitelkártya...

Behajtócég hívogat hitelkártya tartozás miatt?

Figyelt kérdés

Fater kinn dolgozik külföldön, van egy 220EFt hitelkártya tartozása.


Jobb intézhetőség kedvéért a nevemen van a kártya, plusz egyéb dolgok is. De valahogy kiment mindenkinek a fejéből a tartozás... aztán a havi dolgok lerendezése után nem maradt úgymond pénz a kiperkálásra. Köv. hóban rendezem.


De basszus ezek mekkora egy... :D.. Szokott egy manusz hívogatni.. arra rácsapom a telót (egyébként ismeretlen, fix számot is tudnék tiltani) Meg szokott egy Bársonyos hangú csajszi.. (szerintem über bula lehet) Szerintetek megkérdezzem hova valósi? A manusznak meg meghagytam reggel nyolckor hívjon mert a telóra nem mindég kelek fel.. (még nem hívott).. szemét..


Mondjuk poénból mondtam a csajnak hogy nem kell megadni a számát már megvan :D



2013. márc. 20. 08:27
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:
75%

Jó nagy paraszt vagy, azokat cseszteted, akik egyáltalán nem tehetnek a dologról. Az ügyintéző a munkáját végzi, amikor felhív.


A felvett hitelt tessék visszafizetni, különben megérdemled hogy kimenjenek foglalni.

2013. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak nincs humorérzéke :) Ha a kérdést lehetne pontozni akkor a kérdező most tőlem a maximumot kapná mert nem tudom abbahagyni a nevetést :D jó a szöveg,hehe
2013. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak igaza van)


No de majd ha kimegy a végrehajtó foglalni, akkor a kérdező biztosan megfeledkezik a humorérzékéről.....

2013. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdező valóban humoros. Én azon nevettem, hogy a kérdezőnek nincs kérdése. :-)
2013. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
it ezen a gyakorikerdesek oldalon a valaszok fele ugy hangzik mintha banki berencek valaszolnanak. ne varj,fizesd ki gyorsan,mert nem sporolsz,minek vetted fel a penzt,Nagy reszben a bankok az emberek hiszekenysegere es gyengesegere appelal.Mosolygo ugyintezo,fontos informacio kisbetuvel belerakva 30oldalas papir koze ami egyszeru ember altal nehezen ertheto stb.Az emberek a kamatok miatt nem tudjak fizetni legtobbszor Az allam es a bank orokke uldoz az az adosagodert,de ha haz allam vagy a bank befucsol akkor te fizeted ki oket az ado penzedbol. Jol kivan talalva mi?
2013. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!