Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Abban az esetben, ha elvileg...

Abban az esetben, ha elvileg szerda d. u. utaltak nekem, akkor ma már meg kellett volna érkezni a pénznek, ugye?

Figyelt kérdés
Egy munkáért cserébe várok egy utalást, a munkaadó szerda d.u. azt írta, hogy utalta az összeget. De még ma reggel 10-kor se volt a számlámon...:( Ha valóban elutalta, akkor már ide kellett volna érnie, nem? Eddig fizetett rendesen, már több mint egy éve együttműködünk, de most kicsit ideges vagyok...Még ha más banknál vagyunk, akkor lehetne szó ekkora késésről?
2013. márc. 29. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha szerda DÉLUTÁN utalta át a pénzt, akkor az bankból csak csütörtökön lett átutalva (mert a bankok délelött utalják át az aznapiakat). Az átutalás ideje két MUNKANAP, ezért nálad legkorábban hétfön jelenik meg.
2013. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egész pontosan szerda du 2 körül... Akkor kicsit megnyugodtam, hogy még várhatom hogy megérkezzen, de nagyon kellet volna a pénz a hétvégére.. :(
2013. márc. 29. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha interneten utalta, akkor a 4 órás szabály vonatkozik rá, de csak a Giro üzemidején belül, tehát ma kora délután ott kell lennie a számládon a pénznek.
2013. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, neten utalta.,..
2013. márc. 29. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha neten utalta szerdán, akkor még leginkább aznap, de csütörtökön már mindenképpen meg kellett volna érkezzen, tehát nem utalta el szerdán a neten az biztos.
2013. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs hogy délelőtt utalnak csak a bankok. Én 13 kor utaltam el a pénzt, és 15:15 kor már a másik számláján volt.
2013. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!