Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha van folyószámla hitelem és...

Ha van folyószámla hitelem és fel is van használva, átmehetek-e másik bankhoz, azaz átvihetem-e, vagy előbb ki kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy nem, de hátha van rá megoldás, amiről én nem tudok. Ha valakinek van ötlete, szívesen fogadom. Köszönöm.

2013. ápr. 4. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Tartozással nem tudod megszüntetni a bankszámládat, ki kell fizetni a hitelt előbb.
2013. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az új banknál nyitsz számlát és ahhoz is kapsz ugyanekkora keretet, akkor abból ki tudod fizetni a régi bankodban, és akkor zárhatod le ott a számlát.
2013. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Frontosa ***** válasza:

Persze, több banknál is vannak kifejezetten erre hiteltermékek pl. UniCredit

Üdv,

2013. ápr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Javaslom nyiss egy másik banknál új számlát, mert le fogják venni az egész fizetésedet:-(
2013. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De pont ez a baj, h amíg tartozásom van, nem tudok másik banknál Új szlát nyitni úgy, h oda vigyem a jövedelmemet innen szerintem.
2013. ápr. 6. 14:52
 6/7 Frontosa ***** válasza:

De. Pont ezt írtam hogy vannak kifejezetten ilyen hiteltermékek úgy hívják keretáthozatal, át tudok vinni a hitelkereted utána kell kifizetned.

Üdv,

2013. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én most léptem át az ertéhez.Azotpnél van folyószámlahitelem, de nyitottam uj számlát az ersténél, a munkáltatónak bemondtam h mostantól az erstés számlaszámra kérem a fizetést.És az erténél vehetek fel folyószámlahitelt egy hónap múlva,csak vinni kell 3havi számlakivonatot,és mekapom a fizum 1steresét itt is.
2013. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!