Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol kaphatnék munkanélküliként...

Hol kaphatnék munkanélküliként 100-200 ezer ft kölcsönt, hitelt?

Figyelt kérdés

Jelenleg regisztrált munkanélküli vagyok, de jövő hónapban kezdenék a munkahelyemen, ehhez viszont Budapestre kellene költöznöm. A költözéshez szükségem lenne a fent említett kölcsönre, de félek hogy mivel most még munkanélküli vagyok, sehol nem számíthatok segítségre. De következő hónapban már el tudnám kezdeni törleszteni a kölcsönt, mivel akkor már megkapnám az első fizetésem. Hol érdemes próbálkoznom?

Értelmes válaszokat várok és köszönöm előre is a segítséget.


2013. ápr. 7. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg provident vagy család, más nem nagyon.
2013. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
uzsora ... de ezt ugye senki se akarja és ami az eszembe jut a zaci. van 3hónapod visszaváltani az aranyadat ha van. :)
2013. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Családomra ilyen téren nem számíthatok... aranyam pedig nincs :(

Én úgy tudom hogy a Provident is kéri a munkáltatóit, nem?

2013. ápr. 8. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!