Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy kaphatok lakáslízinget?...

Hogy kaphatok lakáslízinget? Mekkora netto jövedelem kell ahoz, hogy adóstárs nélkül vehessek lakást Önerő nélkül? Az egyik bankban nekem azt mondták, hogy önerő nélkül is fel lehet venni hitelt/lizinigelni lakást.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Banki kölcsökönél 240 ezer alatt szóba sem állnak az emberrel. Szerintem a lakásnál is hasonló lehet a helyzet, de egész biztosat nem tudok.
2013. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Arius74 válasza:
A piaci ár 80%-a a max. amit láttam mint megfinanszírozható összeget (azaz 20% önerő).
2013. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

lízinghez is kell önerő. például otp 20% önerőt kér lízing esetén. használt ingatlant nem éri meg lízingelni, hacsak például nem vagy katona...

új építést megéri, ha nem vagy jogosult támogatott hitelre.

A jövedelemnek hasonlónak kell lennie, mint hitelnél, nagyjából aktuális törlesztő részletet megszorzod kettővel és minimálisan annyi igazolható, nettó jövedelmed legyen...

2013. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszaitokat.
2013. ápr. 10. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!