Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel igénylésnél a havi...

Hitel igénylésnél a havi nettó jövedelemnél, az igazi 20900 helyett 72000-t irtam be, megkaptam a hitelt. Mi lesz ha rájönnek hogy nem 72. 000 a nettó jövedelmem csak 20.900? de tudom fizetni a havi törlesztőt amúgy!?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd akkor lesz gáz ha nem tudod...
2013. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet, hogy egyáltalán megítélték a hitelt? Nem ellenőrizték le a jövedelemforrásod?


A hitellel az a probléma, hogy előre kell tervezni. Márpedig manapság egy középosztálybeli embernek nem nagyon van lehetősége tervezni, főleg nem évekre előre (gondolom több évre vettél fel hitelt). Nagyon nagy problémáid lehetnek, ha ne adj Isten, nem fogod tudni fizetni a hitelt. A bank ill. az inkasszó cégek eléggé könyörtelenek tudnak lenni.

2013. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rendesen fizeted, akkor nem lesz gond.
2013. márc. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hogy a francba kaptal hitelt, de tenyleg?


nekem kulfoldi 500.000-750.000-es fizetesem van es itt kinlodom mindennel...

van ahol el se fogadjak a kinti fizumat

van ahol minden hivatalos papirt kernek...amit el is inteznek, csak sajnos nem vagyok 23....

2013. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amíg tudod fizetni a részleteket addig nem fogja őket érdekelni. Én úgy vettem fel hitelt, hogy közel nettó 300 eFt volt az igazolt fizetésem, most pedig "csak" 100 eFt a GYED-em. Mégse szóltak a bankból, hogy jaj most mi lesz. Fizetjük, amibő tudjuk és kész.

(mondjuk azt én sem értem, hogy milyen hitelt kaptál csak így bemondásra, nekem jövedelemigazolás kellett és bankszámlakivonat, amin látják a beérkező pénzt)

2013. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

20.900 jó magyar forintra hitelt vettél fel?

Apám, hát van még virtus ebben az országban! :D

2013. márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!