Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha eladósodok devizahitel...

Ha eladósodok devizahitel miatt úgy, hogy már sehogyan nem tudom fizetni, az egyetlen kiút az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis! Az csak a "gyávák" kiváltsága. Tudod: A remény hal meg utoljára. Nem tudom, hogy milyenek a körülményeid, de mindig kell küzdeni, nem szabad feladni, ha családod van, akkor miattuk sem.

Annyi reményt vesztett ember van a világban, mégis köztünk vannak, nem adják fel. Neked sem szabad! Vedd végig a lehetőségeidet, a segíteni akarókat és tudókat, és ne szégyelld, ha rájuk szorulsz egy ideig.


Megírod a történeted?

2013. ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp sem!


Mindenből van kiút, a legmélyebb sz@rból is!

2013. ápr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

1. Ha van munkahelyed, akkor fizess minden hónapban annyit a hitelre, amennyit tudsz-ne törődj azzal, h mennyit kellene, nagyon sokáig elhúzódik egy vegrehajtási eljárás, és a vegrehajtóval is lehet egyezkedni.

2. Keress ilyen szerveződéseket, akik segítenek átnézni a szerződésedet, mert lehet, h érvénytelen, és nincs is tartozásod a bank felé. (A felvett forintösszeget tisztességes kamat mellett vissza kell, és vissza is lehet fizetni!)

3. Próbálj meg kimenni külföldre, ahonnan vígan tudod fizetni a törlesztőt, közben a lakásodat ki is adhatod, az is egy bevételi forrás.

4. Kérd az árfolyamrögzítést, ha lehetséges.

5. Próbáld meg eladni az ingatlant, és ha több rajta a hitel, próbálj meg a családtól kölcsönkérni, és menj albérletbe! (Én ezt tettem, el se hiszed, mekkora fellélegzés, h akár évente költözhetek, ha nem tetszik, vagy ha az élethelyzetünk úgy kívánja kisebbe-nagyobba, máshová, nem engem terhel az ingatlan karbantartása stb.)

2013. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2013. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak más utak is.

Én is hasonló helyzetben vagyok...

Irj privit ha nincs más ötleted.

2013. máj. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mumin001 válasza:
Eszedbe ne jusson ilyen hülyeség ilyen patkányok miatt!!!Legyél ravasz és csak magadra gondolj.Túl kell élni!!
2013. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!