Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 18. -án vonná le a személyi...

18. -án vonná le a személyi kölcsönre az összeget, de ma levontak valamit a kártyámról és igy 30ezer helyett 20 ezer maradt kártyán és holnap vonná le a 30 ezret. Maradék 10ezer forintot, kell csak befizetnem a otpbe?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 20:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagyis fennmaradó 10.000 ft-ot holnap elviszem az otp-be lehet ilyet?
2013. ápr. 17. 20:48
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet.

A hiányzó összeget fizesd be a számládra!

2013. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de inkább ma, mert ha holnap napközben intézed és reggel levonták volna, akkor nyilván nem tudták levonni, a 20e is ott marad a számládon, mert az egész összeget akarják ilyenkor levonni

tehát ma befizet, holnap karba tett kézzel ül, mert már minden rendben zajlik a maga útján

2013. ápr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt úgy lehetett volna megoldani, hogy még 17én befizetsz 10ezret a saját számládra (azért hogy 18án meg legyen a 30)

A bankok rendszere ugyanis úgy működik az ilyen automatikus levonásoknál, hogy mikor jön az adott nap (itt most 18-i) akkor automatikusan meg próbálja terhelni a számlád. Ha nincs elég fedezett akkor nem próbálkozik tovább holnap, holnapután. Ezt a terhelést egyből reggel 8kor megpróbálja.

Szerintem ma reggel befizetni a 10est már késő. Hiába mész be 8kor, már késő, regel már megpróbálta terhelni a rendszer a számlát. Most már szerintem azt kellene tenni, hogy befizetni a 10est és mondani az otpés csajnak hogy utalja a 30at.

2013. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!