Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nektek mennyi idő alatt sikerült?

Seahorse888Dorottya kérdése:

Nektek mennyi idő alatt sikerült?

Figyelt kérdés
ki mennyi idő alatt tudta visszafizetni a diákhitelét?

2013. ápr. 22. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy év, és három hónap volt, ha jól emlékszem. Előtörlesztettem is, de aztán az annyira nem érte meg, ahogy kiszámoltam. Úgyhogy inkább összegyűjtöttem az első három fizetésemből, úgy hogy megszorítottam magam. Mondjuk én csak két félévnyit vettem fel. Attól is függ h mennyit vettél fel, meg hogy csak a minimált törleszted, vagy raksz be plusz is havonta.
2013. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1,2 millát másfél év alatt. Természetesen többet fizettem a kötelező minimumnál, de volt is miből, mert ezt is alapból tanfolyamokra, képzésekre vettem fel, amiket az egyetem mellett tudtam végezni.
2013. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!