Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tegyek akkor ha a Pay Pal...

Mit tegyek akkor ha a Pay Pal omat amikor aktiválni akartam kért egy 4 jegyű számot én meg azt hittem hogy a bankkártyám 4 utolsó számjegyét kéri beirkáltam 2 x és letiltotta a bankkártyám sajnos Mit tegyek?

Figyelt kérdés
utána olvastam el hogy kaptam volna az emailemre 1 mailt amibe benne lett volna az a 3 jegyű szám csak hülye voltam és nem olvastam el rendesen a helpeknél csak 1 amerikai telefonszámot add meg nekem hogy tudnám megint használni a bankkártyám a paypa on? help vagy mit tegyek?

2013. ápr. 25. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Küldj nekik egy üzenetet a fiókodból. Elég jó supportjuk van, én mindig kapok egy-két órán belül választ. Persze angolul írj nekik.


Egyébként a szám elvileg a számlakivonaton jelenik meg, miutén levonták az 1 eurót próbaként (sms-ben is benne van, ha kapsz sms-t a kártyás műveletekről)

2013. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PityuGeri válasza:

A havi számlakivonaton van az a 4 számjegy, pontosan.

Mellékesen 1,5$-t von le, 400 Ft-ot, melyet a számládon rögtön meg is kapsz ha beírtad ezt a bizonyos kódot.

2013. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!