Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyit kell vég-törlesztenem?

Mennyit kell vég-törlesztenem?

Figyelt kérdés
Felvettem egy személyi hitelt 4 éve. 1MFt-ot. Havi 30-at fizetek 60-hónapra. Tehát jövőre letelik. A bank küldött egy levelet, miszerint a záró egyenlegem (gondolom ennyi van még hátra) 420000Ft. Ha én most végtörlesztenék, akkor nekem ennyit (plusz egyéb díjak, pl szerződésmódosítási díj) kellene visszafizetnek, vagy ebből még jönne le kamat, és akkor kevesebbet?

2013. ápr. 30. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:

A levelben szereplo osszeg a level keltezese napjan volt valos. Azota valtozott. A vegtorlesztes pedig nem is biztos, hogy megvalosithato. Nem minden hitel eseten van ra mod.

Az en kolcsonomnel pl ingyenes a vegtorlesztes, adott napon ervenyes toketartozast kell csak kifizetni es az addig a napig ervenyes havi kamatot.

Van olyan, ahol a torlesztes penzbe kerul, plusz x havi kamatot is szamolnak ra.

A bankodban kellene megkerdezni, hogy esetedben hogy van ez.

2013. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!