Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nem tudom fizetni a kocsitö...

Ha nem tudom fizetni a kocsitörlesztést, elveszik az autót, akkor mi lesz? Bezsámítják x összegért, és nekem csak a fennmaradt részt kell a bank felé törlesztenem? Tehát nem lesz kocsim, csak hitelem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
fizess
2011. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan ez.


Tehát példa:

Van egy autód, amin van még 1.000.000 forint be nem fizetett törlesztő. Ezt a bank elveszi, elárverezi mondjuk 700.000 forintért. Ekkor neked marad 300.000 forint tartozásod a bank felé.


Ja és ha elkoboz a bank meg árverez akkor szép kis summát leakasztanak rólad még ügyintézés címszóval.

2011. nov. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha csak 1 millió lenne a kocsin akkor nem is fájna a fejem miatta. de több van most mint 4 éve mikor megvettük az autót. és sehogy se tudok megszabadulni tőle. havi 55 ezer és nem bírom fizetni. minden hónapban jön a felszólítás. és 2 hónap múlva Gyesen leszek, összesen annyit kapok mint a kocsitörlesztés. Férjem még most kapott új munkát, ami nem fix. fizus. segélyt nem kapok mert nem vagyok ci...ny. Eladnám a kocsit, és vennék egy kisebbet egy használtat, ha tudnám miből fizetem a fennmaradót. de hitelt se tudok felvenni, a gyesre nem adnak, gondolom.

Amúgy köszi a 1. választ, ilyen válasz nem kell, mert azt kérdeztem ha nem tudom fizetni. .. Gondolom nem én vagyok egyedül ezzel a problémával a mai világban.

2011. nov. 19. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!