Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha bírósági behajtónál van az...

Gyurma 01 kérdése:

Ha bírósági behajtónál van az ügyem tárgyalhatok még a megbízó bankkal?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor a kovetelest csak a behajton keresztul tudodo rendezni. Vele viszont lehet egyezkedni.
2013. máj. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tárgyalni mindig lehet, az más kérdés, hogy mi a bank hajlandósága a megegyezésre és neked mik a lehetőségeid.
2013. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is megpróbálnám a bankkal való tárgyalást. Minden ügy más, nem szabad általánosítani. Talán bejön. Hajrá! :)
2013. máj. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én kábel TV tartozással kapcsolatban PL nem tudtam egyezkedni a behajtókkal. szemetek voltak, creditexpress, a nevük, olyan szemét volt a nő, hogy kérdezte hogy szándékozom e kifizetni a 72 ezer forintot. de már előtte mondtam, és tisztában is vagyok vele, hogy upc tévedett, és tévedés a 72 ezer. mondtam hogy nem vagyok hajlandó kifizetni, mert erre mondja hogy semmi mert rögzítettük amit mondott, még ma eljárást indítok ön ellen viszont hallásra, és lerakta a telefont!!! így nem lehet egy ügyféllel beszélni! de más behajtócéggel elméletileg lehet egyezkedni. mutass fizetési szándékot.!
2013. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!