Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az hogy van hogy valakit, ,...

Az hogy van hogy valakit, , békénhagynak"" a behajtók?

Figyelt kérdés
van egy káveltv tartozásom.a hűség miatt nem tudtam lemondani,mert állítólag van rá hűség, de tudom hogy nincs, mert anélkül kértem, nem írtam alá hűséget, és telefonon nem is beszéltem velük, úgyhogy nem rögzíthették telefonon a szóbeli hűségemet . mindegy... megmondtam hogy nem fogom kifizetni a pénzt, mert rajta van a felmondási kötbér, ami nem lehetne rajta. kapom a behajtós creditexpress leveleket, már polgári perrel fenyegetőznek, STB. a behajtós ügyintéző kiforgatta a szavaimat, kérdezte hogy ki tudom e ma fizetni a pénzt mondtam hogy nem, de.... semmi de, kimondta hogy nem, felvettük ezért ma polgári pert indítok ön ellen viszont hallásra. de hölgyem... mégegyszer mondta. VISZONT HALLÁSRA! és letette a telefont. ilyen nincs!!!!! így egy ügyféllel nem lehet beszélni! a kérdésem. hogy van az hogy valakinek. itt ahol én lakom.sajnos van egy olyan szegény utca, ahol az embereknél gáz kikötve, villany kikötve, telefon kikötve, tv kikötve, internet kikötve. és mind tartozás miatt!! napi kapcsolatban állok ezekkel az emberekkel, és szoktunk beszélgetni ezekről a dolgokról, hogy lehet az, hogy nekik nem kell polgári peres eljáráson megjelenniük, egyszerűen kimegy a bahajtó elküldik hogy nincs pénzem és kész! nem csesztetik tovább! van keresetük! mert van aki dolgozik köztük hivatalosan is! volt olyan is, hogy karácsonyra rendeltek ólomkatonát ajándéknak és azt mondta hogy úgyis a csekkel gyúltok majd be. és úgy is volt. semmi gondjuk nincs belőle! Szerintetek velem miért kivételeznek ennyire? miért vannak úgymond rámszállva ennyire? van olyan is, aki őgy csinált pénzt, hogy felvett egy telefont 2 év hűségre, ki kellett fizetni az első hónapot, és utána meg eladta pesten 60 ezerért. és abból sem lett semmi sem! és már ennek madjnem 3 éve!!!!! ez felháborító. hogy tudnám kikerülni? nem fogok fizetni oktalan igazságtalan pénzt!!!!!

2013. máj. 15. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Amilyen bután fogalmazol simán el tudom képzelni, hogy egyszer tettél egy szóbeli ígéretet, csak neked nem tűnt fel.


A behajtó meg nyilván nem a pénzedért kopog az ajtón, hanem, hogy a pénzed hiánya miatt vigye a tévét meg a számítógépet.

2013. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Először is a behajtó cégnek te NEM VAGY ÜGYFELE. Az ő ügyfelük a szolgáltató, akinek te tartozol.


Másodszor a behajtók ha úgy ítélik meg, hogy egy ügyfélen nincs esély a behajtásnak azt békén hagyják.


Harmadszor pedig amilyen összefüggéstelenül írsz, 100%-ig biztos vagyok benne, hogy te aláírtál hűséget.

2013. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem írtam alá semmilyen hűséget sem, csak fel vagyok háborodva, nálam van az egyetlen munkalap amit aláírtam beszereléskor, és azon nincs hűség, és személyesen kértem a szolgáltatást nem telefonon. a röhej a dologban, hogy a szolgáltató sem tudja felmutatni a hűséget, csak azt mondja hogy ház akkor biztos telefonon adott szóbeli hűséget. konkrét bizonyítékot még ne láttam!
2013. máj. 16. 08:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor röhögd ki őket, vigyék bíróságra ha szeretnék fizetni a perköltséget.
2013. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a szomszéd ólomkatonája?
2013. jún. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:-)
2013. jún. 23. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!