Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyire elterjedt a PayPal...

Mennyire elterjedt a PayPal Magyarországon?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezném, hogy aki erre jár, annak van-e ilyen számlája, ha nincs, akkor tervezi-e, hogy nyit. Nekem van, szerintem tök jó :)


Azt is leírhatjátok, hogy mit gondoltok róla.



2013. máj. 17. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, már kb 5 éve használom.
2013. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van, de hatalmas szívás, ha valami baj történik a fiókoddal. Nekem 6 hónapig kellett Luxemburgba leveleznem meg telefonálnom, hogy ugyan legyenek már szívesek elhinni, hogy én vagyok saját magam és had férjek már hozzá a számlámhoz. Az átutalási díjak is horribilisek, így nem is használom, csak ha eBayről vásárolok valamit.
2013. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

11:34


Én nem ezt tapasztalom. 1x lett tiltva a fiókom, kértek egy képet a személyimről úgy hogy az arcom mellé tartom és még egy papíron az általuk megadott kódot. Kaptak tőlem egy 10 Mpx-es képet és 1 óra után már fel is oldották a fiókomat, azóta semmi bajom velük.


Átutalási díjak sem horribilisek, sz@r OTP többet von le egy belföldi forint átutalásért mint a pp.

2013. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

13:36

Örülj neki, én először IBAN kódos kérdést kaptam a rendszerüktől, de természetesen ezt nem fogadta el, hogy a magyarországi bankszámlaszámok formátuma miatt vagy miért az rejtély. Eztán eleve csak faxolást és telefonálást ajánlották fel, mint lehetőséget - nagy nehezen sikerült egy céges gépről elfaxolni azokat a papírokat amiket kértek (2 arcképes igazolvány - személyi és jogsi, meg egy banki kivonat amin szerepel a számom, nevem), de erre gyakorlatilag 0 reakció érkezett, ez után kezdődött a telefonálgatás ami szintén nem elsőre oldotta meg a problémát.

2013. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!