Discovery00 kérdése:

Nem átverés ez?

Figyelt kérdés
A minap felkeresett egy férfi, mondván tud segítséget nyújtani abban, hogy a már 6 éve fizetett svájci frankos autóhitelemet segít kiváltani. Pontosabban segít beperelni a bankot, mert törvénytelenül jártak el. Ez végül is így van, de mi a biztosíték arra, hogy megnyerem a pert? Az ő díja 150 000 Ft amit előre kér oda. Át akar verni vagy van másnak is ilyen tapasztalata, nyert valaki ilyen pert?? Segítséget kérek, mert nem tudom hogyan döntsek.. A 150 000-t is hitelből tudnám felvenni, de ha megérné...
2013. máj. 23. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez bizony egy vaskos átverésnek tűnik. Azt hiszem Csehországban működik egy olyan rendszer, hogy befizetsz egy évre x összeget, és ha megbüntetnek gyorshajtásért, perelnek az igazadért. Vagy megyerik a pert, vagy kifizetik helyetted a bírságot. Itt semmi garancia nincs arra, hogy nyertek, de abban sem lennék biztos, hogy egyáltalán elindul a per.
2013. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

2 napja volt egy cikk az indexen, ami azt taglalta, hogy ezek mind átverések. Lusta vagyok guglizni, keresd meg, ha gondolod, de ami a lényeg: fizetni sikerdíjat fizetünk. ingyen intézze el a pert és ha nyersz rajta 3 milliót, akkor adhatsz neki 1-et is akár.

De előre semmit, különben nem fog dolgozni, mert hát minek.

2013. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam, de azt kifelejtettem, hogy ő neki van 8 ügyvédje aki ezt csinálja, így ő csak a közvetítő..
2013. máj. 23. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
MINDEN esetben, ahol előre kérnek pénzt, az átverés. Nem csak az ehhez hasonló, hanem a munkaközvetítős, fogyasztói csoportos, stb. esetekben is. Csak utólag szabad fizetni, sajnos ilyen világban élünk.
2013. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eddig én is így gondoltam,hogy át akarnak verni, de így utána olvasva nagyon átverés szaga van..
2013. máj. 23. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!