Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet a legegyszerűbben...

Hogyan lehet a legegyszerűbben pénzt küldeni Angliából Magyarországra?

Figyelt kérdés
A rövid történetem az, hogy Angliában élek jelenleg, de 31.-én hazautazom és előző héten elhagytam a pénztárcám, benne a bankkártyámmal. Értelemszerűen letiltattam a kártyám majd a mai nap folyamán 'meglett' a pénztárca szerencsére minden iratommal együtt. Péntekig nem tudom kivenni a pénzem mivel napi 300Ł a maximum viszont az új kártya valószínűleg nem érkezik meg a hazautazás előtt. Vissza nem kívánok jönni mivel más országba költözöm és felesleges lenne csak 1 bankkártya miatt visszajönni. A kérdésem az az, hogy melyik a legegyszerűbb módja a pénzem kivételének/mihamarabbi felvételének? Első opció, hogy hazaküldöm a magyar kártyámra, de félek sokat levonna a bank. Másik opció, hogy itt valamelyik barátomnak elküldöm és Vele besétálok a bankba és Ő leveszi, de ez bizonyos körülmények miatt szintén nem könnyű megoldás, de ha nincs jobb ez marad. Kérlek ha van tanácsod írd le, most sokat segítene!

2013. máj. 29. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert nem mesz be a bankba es veszed fel a penzt? Az ablaknal kartya nelkul is kell, hogy adjanak, ha tudod bizonyitani, hogy te vagy a szamlatulajdonos. Ha megerkezik a kartyad az utazas elott, akkor meg sima ugy, a kartyadra a penztarnal akkora osszeget adnak ki, amekkorat kersz. A limit csak az automatas penzfelvetelre vonatkozik.
2013. máj. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legkezenfekvobb, hogy bemesz a bankba es felveszed. Ehhez nem kell barát, se kartya
2013. máj. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pedig attól félsz, hogy sokat von le a bank az utalásért, tegyél ellene, mondjuk úgy hogy megnézed a bank kondíciós listájában, hogy mégis mennyibe kerül az utalás.
2013. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem adnak ki csak napi 300 fontot ez a probléma. Nem automatáról beszéltem hanem a bank nem hajlandó kiadni többet mint a napi 300 font! Második válaszoló: valószínűleg rosszul fogalmaztam. Azt tudom, hogy maximum 15-20 fontot von le a bank utalásért. Azt nem tudom, hogy az otthoni OTP bankom milyen áron váltja át a fontot... Köszönöm a válaszokat
2013. máj. 29. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!