Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem szoktam ilyet kiírni de...

Nem szoktam ilyet kiírni de most HELP!?

Figyelt kérdés
Ma megérkezett a családi pótlékom,de nem tudom levenni.levontak 4201 forintot a pénzemből,de azt sem tudom mire.így maradt 7995 forint,de a 7 ezret sem adja ki az automata.mi történhetett??miért nem tudom levenni a pénzt?a bankot nem tudom felhíni mert nincs a telefonomon pénz.kérlek segítsetek!mit tudok most csinálni,hogy le tudjam venni a pénzt??
2013. jún. 4. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg 6000-t levenni, mert lehet hogy a bank kezelési költséget vont le tőled.
2013. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy éves díjat. Az bizony elég borsos szokott lenni.
2013. jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

mióta kiírtam a kérdést azóta próbáltam levenni pénz.a legkisebb összeggel próbálkoztam:ezer forinttal.nem adja ki.azt írják az sms-ben is,hogy sikertelen tranzakció:1000 Ft Egyenleg:7995 Ft

nagyon nem értem ezt és már nagyon el vagyok keseredve :(

2013. jún. 4. 09:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Menj el másik automatához!
2013. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sandol ***** válasza:
Hát nem tudom,nekem az lenne a legcélszerűbb,ha bemennél a bankba megkérdezni,hogy mi a helyzet. De gondolom azért tetted itt fel a kérdést,mert nem tudsz elmenni a bankba. Én is max. másik auromatát tudok javasolni.
2013. jún. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Menj be a bankfiókba.

Kérj telefont a szomszédtól/ismerőstől/baráttól.

2013. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
bankba menni sajnos majd akkor tudok (és telefonálni is) ha a férjem haza jön a munkából.az meg majd csak valamikor 3 óra körül várható.addig nem tudok mit tenni,minthogy rágom a körmöm és találgatok,hogy most mi is történhetett.ha ne adj Isten zárolták volna a számlámat azt az internetbankon mutatnia kellene?
2013. jún. 4. 11:21
 8/12 A kérdező kommentje:
persze a bank is másik városban van.hát miért is ne :( így nem tudok bemenni addig amíg férjem haza nem jön...
2013. jún. 4. 11:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg zárolták a számlát. Tartozás, fogyasztási hitel stb miatt. Ha jól tudom családit nem inkasszóznak, de csak a bankban fogják neked kifizetni.
2013. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy inkasszózták :( Ha netbankba betudsz lépni,akkor ott van chat lehetőség és megkérdezheted az ügyintézőtől. Egyébként biztosan inkasszó és azért vontak le 4201ft-ot,mert a ráérkező pénz valamennyi százalékát vehetik el a többit (mint az egyik válaszoló írta) a bankban feltudod venni.
2013. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!