Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek kapunk lakáshitelt?

Szerintetek kapunk lakáshitelt?

Figyelt kérdés

Páromnak bejelentett munkaviszonya van, 140 nettó fizetést kap és határozatlan idejű munkaszerződése van (bár nem tudom ezt mennyire veszik figyelembe). Én GYES-en vagyok a 10 hónapos kisfiunkkal. Jelenleg a szüleimnél élünk. Találtunk egy házat, ami igen erősen felújítandó. Komfortfokozat szerint félkomfortos, így (tudomásom szerint) elestünk az állami kamattámogatott hitelektől, mivel ahhoz legalább komfortosnak kell lennie a megvásárolandó ingatlannak. Így marad a piaci alapú lakáshitel. A tulajdonossal 1,7 millió forintban állapodtunk meg. Önerőnk van, kb. 400e forint.

Kérdésem az, hogy szerintetek van-e esélyünk hitelt kapni?



2013. jún. 4. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
bankracio.hu
2013. jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
szia, OTP vagy valamelyik kisebb takarékszövetkezet ad talán hitelt Nektek. A jövedelmetek megfelelő, viszont az ingatlan az értéke miatt a bankoknál nem befogadható. Nem (eléggé)forgalomképes az ingatlan és ha nem fizetitek a hitelt, akkor valószínű, hogy nem tudja a bank értékesíteni.
2013. jún. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!