Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Meggondolhatja magát a bank?...

Meggondolhatja magát a bank? Autóvásárlás

Figyelt kérdés
Első körben engedélyezte a hitelt kezes nélkül a hitelbírálat során. A kocsi le lett foglalózva,most közli az ügyintéző,hogy csak 2 kezessel mehet. Ezt megtehetik? Ha nem sikerül kezest találni ugrik a foglaló?!
2013. jún. 5. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, megteheti, mert gondolom valahol ott volt az apróbetűben, hogy az előzetes hitelbírálat nem ajánlat.


És igen, ha nem jön össze akkor a foglalót bukod.

2013. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En mar vezettem 2 napja az autot, mikor a kereskedo hivott, hogy a bank megsem fogadja el a felteteleket, es vagy kifizetek meg x100 ezret, vagy visszaviszem a kocsit.... (inkabb fizettem, mert addigra beleszerettem a vasba)


Sajnos a bank diktal :(

2013. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát utolsó szerintem Téged jól átvertek a kereskedésben!!! Eleve úgy lehet elhozni az autót,ha megvannak a papírok. Aláírtad a banki szerződést. Ha meg aláírtad,utána már nem tud módosítani a bank sem. Lehet a kereskedő akart még lehúzni rólad egy kis plusz pénzt
2013. jún. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kulfoldon elek, itt ez nem ugy mukodik. A kocsi vegosszege nem valtozott. A bank nem volt boldog a havi torleszto osszegevel es kertek meg plusz onreszt, hogy a havi kevesebbre jojjon ki. A kamat szazalekon sem valtoztattak csak az en zsebembol ment ki kezdesnek kicsit tobb. De h nem kartam volna tobbet fizetni akkor visszaviszem a kocsit es storno az egesz. Nem tudom erthetoen magyarztam-e. a lenyeg amit akartam h bar alairtuk, elhoztam, a bank megis megtehette hogy varial ugy ahogy neki tettszik.
2013. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!