Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Halál komoly tőzsde / FOREX...

Halál komoly tőzsde / FOREX kérdés!?

Figyelt kérdés

Van egy halál komoly kérdésem.


Vannak MO-n azok a furcsa épületek, az van rájuk kiírva, hogy BANK. És ezek olyan hülyék, hogy 10-15 évekre adnak pénzt az embereknek 40-50%-os THM-re.

Egy menő FOREX guru, hogy havi 15-20%-okat tud stabilan és magabiztosan hozni az miért nem sétál be a ZÓTÉPÉBE, kér 10M forint jelzáloghitelt a házára? Hiszen a havi törlesztője max. 150e forint lenne és havi 2 MILLIÓT tud belőle csinálni! A hülyének is megéri!!!!



2013. jún. 6. 10:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
76%
Általában a bankok hitelt valamilyen célra adnak jó kamattal (lakásvásárlás, autóvásárlás). Ha bemész és elmondod nekik hogy tőzsdézni szeretnél azzal a pénzzel egyből bereknak a legdurvább hitelminősítési kategóriába, Másrészt nagyon kockázatos hitelből kereskedni, még az erős lelkületű kereskedők se szeretik.
2013. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Szabad felhasználású hitelt arra költöd amire akarod.

BP banknál pl. most 21% a THM 6 millió szabad felhasználású kölcsönre.


Aki olyan biztos a tudásában, hogy más pénzével mer tőzsdézni az ennyi rizikót nem mer vállalni?

2013. jún. 6. 11:12
 3/42 anonim ***** válasza:
39%

"A hülyének is megéri!!!!"


A hulye nem tud tozsdezni.


Azert gondold mar vegig ezt a kerdest! Aki tud stabilan 15-20%-ot keresni tozsden, az csak kepben van a banki dolgokkal, nem?!

2013. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
33%

"Egy menő FOREX guru, hogy havi 15-20%-okat tud stabilan és magabiztosan hozni "


A dolog ott hibádzik, hogy menő forex guruk nem nagyon léteznek, de legalábbis úgyis megvan már a megélhetése és a tízmilkája. Úgyhogy a hülye lehet, hogy úgy gondolja, hogy ez megéri.

2013. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Ma olvastam kb. 10 kérdésben is, hogy egy csávó privát üzenetekkel bombáz mindenkit és fix. havi 15-20%-ot ígér!


Az ő kommentjét is várom!

2013. jún. 6. 12:03
 6/42 anonim ***** válasza:
49%

Akkor szeretném jelezni a "csávó" én vagyok! Azért nem éreztem, hogy itt reagálni kellene bármire is mert csak provokáció és a másik poston belül válaszoltam is a kérdésedre! Annak nem látom értelmét, hogy itt viaskodjunk és olyanon vitatkozzunk amitől álláspontjaink különböznek.

De kérdésedre a válaszok...

Bankoknak sokkal egyszerűbb hitelt adni és várni, hogy visszafizessék nem pedig tőzsdéztetni ráadásul akkora kockázatot nem is vállalhatnak...

Nem állítottam magam menő forex gurunak ezzel TE bélyegeztél meg. Egyáltalán nem érzem magamat annak csak átlagosnak ugyanis vannak nálam sokkal sokkal jobbak! Ha picit is vennéd a fáradságot elég sok kereskedő cég oldalán hozzá férhetők a kereskedők statisztikáihoz és máris láthatod, hogy amit én elértem vagy feltudok mutatni az egyáltalán nem nagy durranás! Persze nem veszélytelen! De ezt sem állítottam egyszer sem, hogy veszélytelen! De bocsásson meg a világ ne akarjunk úgy extra hozamra szert tenni, hogy nem kockáztatunk semmit legalább bizalmat szavazzunk akkor. Mert ha semmi sincs akkor be kell rakni a bankba és talán a reál értékét megőrzi.

Házam, lakásom nincs, munkám sincs mivel 2éve szerencsére ebből megtudok élni az átlagbér környékén. Van egy kevés megtakarított pénzem ami a befektetők tőkéjének a biztosítására szolgál ha bármi balul ütne ki. Ugyanis a tőkém csak 1 részével üzletelek, mivel tuti nincs ezt én is tudom de törekszem a biztonságra amennyire csak lehet!

A másik ami bánt ebben a dologban egy egyszerű kérdés után kapásból csalónak és átverőnek vagyok nyilvánítva úgy hogy senki semmit ne tud rólam de még nem is hallott! Csak annyit hogy tőzsde, forex havi 10% akkor ez csaló!!

Remélem választ kaptál a kérdésedre kedves kérdező

2013. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Az egész mostani hozzászólásod egy nagy bullshit - ebben azért egyezzünk meg.


Válaszolj tételesen és félrebeszélés nélkül az alábbi kérdésekre és akkor talán nem fognak csalónak tartani:


- Ha van annyi pénzed, amivel fedezed a "befektetőid tőkéjét" akkor minek van befektetőd? Miért nem a saját tőkéddel tőzsdézel?

- Nem lenne egyszerűbb egyszer kölcsönkérni egy összeget (tehát nem bérbe adatni a tőkét) és azzal rongyosra keresni magad a havi 10%-oddal? (már csak 10?) Az évi 300%, a legelvetemültebb uzsorás is csak a töredékét kérné.


Ha erre a két pofon egyszerű kérdésre tudnál adni egy normális választ (a fél oldal bullshit helyett, amiben azt ecseteled, hogy a banknak mennyi a kockázata - kit érdekel?!) akkor lehet, hogy még hihető is lennél.

2013. jún. 6. 12:36
 8/42 anonim ***** válasza:
44%

Nem értelek!! Leírtam az előbb venni kéne a fáradságot végig olvasni...!

Nincs bejelentett munkád hol kapsz hitelt?? SEHOL!! De ha tudsz uzsorást szólj!

Nem jobb valakivel kölcsönösen előbbre jutni?! DE

Aztán van a tőkém ami X Ft, Ennek adót hónapban az 1/3 használom kereskedésre a többi a tartalék pontosan azért mert nem tudhatom mi lesz mi fog történni ha nem ezt csinálnám öngyilkosság lenne...

Milyen 300% kamatról beszélsz? Hisz havi 15-20% van és minden hónapba ki van véve miből élni is kell!

2013. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
21%

Aztán jön egy Tőzsdekrach, volt már rá példa, és akkor bukod a 10 milliót + bank viszi a házadat és mehetsz csövezni valamelyik árvízzel elárasztott híd alá.


Sokan törik a fejüket, nem te vagy az első akinek ez eszébe jutott elhiheted. Csak míg te elméleti síkon beszélsz a dologról, és "hű az milyen könnyű money" -nek tekinted, addig a tőzsdében járatos ember utánajár 15 féle oldalról és rájön hogy nagy a kockázat benne.

2013. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
79%

Senki nem vitatja a kockázatot! De ahogy kiveszem a szavaidból akkor aki tőzsdézik az nem veszi komolyan!

Amúgy az hogy hogy krach van nem biztos, hogy rosszúl jársz vele mert nem 1-2szer volt olyan már hogy nagyon nagyon sok pénzt hozott utoljára például az arany zuhanása volt ilyen...

2013. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!