Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha áruhitellel szeretnék...

Ha áruhitellel szeretnék venni egy 54000 forintos kandallót és BAR listán vagyok, megkapom?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

És soha nem fogom megérteni, hogy miért akarnak emberek hitelre vásárolni, ha az eddigi hiteleiket sem tudják fizetni.

Ha 54000 forint kifizetése problémát jelent, akkor ne vegyél kandallót.

2009. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem mindenki teheti meg hogy kézpénzért vásároljon!!!!!! Lehet te megengedheted magadnak, de én nem!
2009. okt. 8. 17:56
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Tudod én nem akarok olyat venni amit nem tudok kifizetni.

Nincs a számládon 50 ezer forint, de kandalló az kéne?


Nagyon helyes, hogy nem adnak hitelt, mert sokan annyi mindent vásárolnának össze, hogy még az unokáik is azt fizetik. Akkor rakj félre minden hónapban tízezret és fél év múlva megveszed. Ilyen egyszerű.

2009. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem gondoljátok, hogy esetleg a téli túléléshez kell neki? Nem mindenki lakhat ám olcsó, állami támogatású, távfűtéses panelban.
2009. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Aztán meg lehet szidni a szemét bankokat, hogy vissza akarják kapni a pénzüket...


BAR listásnak nagyon nagyon nehezen adnak, azok közül is csak a passzív listásoknak. Ki kellene várnod azt az időt, míg levesznek a listáról és igyekezni nem visszakerülni. Addig meg havonta félretenni és már meg is van a kandalló. Igaz, nem előre, hanem már csak akkor, amikor megvan a pénz, de az legalább tuti. Tudni kell az igényeket a lehetőségekhez igazítani.

Nem buta tanács az, hogy addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér!

2009. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

A BAR lista pont ezért van. Ha figyelmen kívül hagynák, akkor semmi értelme nem lenne.

Ebből következik, hogy szerintem nem sok esély van rá, hogy megkapd.

2009. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
ha felkerültél a BAR listára és kiegyenlíted a tartozásodat, onnantól számítva 5 évig nem fogsz kapni hitelt sehonnan sem:( teljesen mindegy milyen összeg. Áruhitelnél is lefuttatnak az adatbázisban és ha rajta vagy, elutasítanak:( Sajnálom, biztos szép kandalló:)
2009. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Hogy milyen emberek vannak... Előttem lévő hozzászólok,hát büszkék lehettek magatokra...Pfffff...

Arra nem gondoltatok még,hogy ti is kerülhettek ilyen helyzetbe?????????

Hogy miért kell neki a kandalló???? Talán mert jön a tél és nem kellene megfagyni a családnak és nem mindenki teheti meg,hogy 50ezret csak úgy hipp-hopp leakaszt a szögről!!!!!!!!!!!

2009. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Én ugyanilyen értékben vettem telefont. Nem azért mert csóró vagyok hanem mert így kényelmesebb volt.korábban is volt hitelem és azt is rendszeresen fizettem.ha viszont BAR listás vagy,akkor valószínűleg neked gondot okoz a törlesztés.ebben az esetben pedig valahol értem az előttem szólókat.nem hiszem,hogy egy olyan lakásban ahol számítógép meg internet van(mert hát van hisz itt vagy) a fagyhalál elkerülése lenne a kandallo célja. A kérdésre a válasz pedig egyértelmű nem.
2009. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

És ha a munkahelyéről ír?

Csak a rosszindulat vezet titeket,gusztustalan!

2009. okt. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!