Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank a legjobb, hol a...

Táltos kérdése:

Melyik bank a legjobb, hol a legkevesebb a kamat?

Figyelt kérdés

ez alatt az értem h van bank kártyám és úgy zabálja a bénzem mindt a ... szoval leszeretném cseréli a bankomat :D

Ti kinél bankoltok ?



2013. jún. 13. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megvan 150 ezer a fizetésed, akkor az Erste Szupernulla, vagy a K&H Zéró bankszámlája lehet a jó. Mindkettő évi kb. 1-2 ezer forintba kerül átlagos használat mellett. Érdemes utánuk nézned.


Ha még diák vagy, akkor az Erste Diákszámlája, vagy az MKB Student számlacsomagja, amik nagyon jók (=olcsók).


Remélem valamelyik kitétel érvényes rád a kettő közül. :D

2013. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen diák vagyok még
2013. jún. 13. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is tudom ajánlani az ERSTE diákszámláját. De azt még jobban, hogy nézd meg az összes bank ajánlatát.

Esetleg leírhatod ide azt is, hogy mégis mi szívja annyira a pénzed ott, ahol most vagy.

2013. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak a legnagyobb bankok diákoknak szóló ajánlatai.


Ezek közül az Erste kiemelkedően jó szerintem. Egy darab ingyenes pénzfelvétel havonta. Ilyen már csak náluk és egy másiknál van.


Az átutalás pedig 23 forint! Nem 200-300-500, hanem 23. Marha jó.


A számlavezetés és a bankkártya pedig ingyenes.

2013. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre számíthatsz:


[link]


Nagy üzlet, nem? Csak nem a betéteseknek!

2013. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!