Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankban érdemes most...

Melyik bankban érdemes most lekötni pénzt, hol a legjobb a kamat?

Figyelt kérdés
Minimum 1 évre szeretném lekötni, de lehet, többre is. Hol hány % (ha valaki tudná fejből, sajnos nincs időm utánajárni)?
2010. ápr. 19. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Semelyikben sem.


A pénzt forgatni kell, nem lekötni.


Melelsleg akármelyikbe is viszed mind egy nagy bankhoz vagy pénzintézethez tartozik, a nyereséged mindenhol minimális, kb annyi mint az infláció.


De ha nincs szerencsét még rá is fizethetsz.


Családban történt hogy egymilliót raktak be az otp bankba garantált kamatra, és 998 ezret kaptak vissza év végén.


A bank válasza: Hát sajnos a gazdasági válság ....

2010. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem fektesd be egy jó biztosítónál..szívesen segítek ha szeretnéd..
2010. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia, tudok és szívesen segítek neked, mondtad, hogy nincs időd utánajárni ha még aktuális kérdésed írj az alábbi e-mail címemre: k.eszter.i_defence@indamail.hu-ra.

Mondtad, hogy 1 évre szeretnéd lekötni, megírnád az emailbe, hogy mi az a maximum idő ami szóbajöhet,és milyen összeghatárok közötti a pénzről van szó a lekötésedhez?

üdv, Eszter

2010. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok, szerintem igenis érdemes a pénzed lekötnöd,és fontos hogy jó helyre,tudok olyat ahol magas a kamat,nincs számlavezetési díj,ingyenes átutalási lehetőséged van,és nincsen évközben levont összeg a banktól, de ha bemész egy bankba az csak az ő termékét fogja ajánlani,és egyátalán nem biztos,hogy az a legmegfelelőbb,és mint mondtad nincs is idő és szinte lehetetlen végigjárni az összes bankot.
2010. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia.én pénzügyi tanácsadó vagyok,segítek szívesen.bankba ne vidd,minimális a kamat,és sok a köktség.kösd le biztosítónál,jól forgatják,és garantált kifizetések vannak.ha gondolod,írj privibe,segítek
2010. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
előző válaszadó vagyok,nem az aláhúzott biztosítóról lenne szó
2010. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!