Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van itt olyan akit becsapott...

Van itt olyan akit becsapott egy bankautomata?

Figyelt kérdés

Ma fizettem be 7:45 fele egy kisebb összeget a számlámra bankautomatán keresztül. Még nem jött meg az összeg, pedig múlt hónapban ugyan annál a bankautomatánál fizettem be csak szerdán és 9 perccel korábban, akkor aznap megjött. Eddig nem is volt probléma, mindig kivártam, hogy jóváírják, de most aggódom, mi van ha elvész a pénz. Tudom van ahol hetente ürítik, de azért mégiscsak aggódom. A bankfiók 08:30 fele nyit, nem lehet, hogy még előtte ürítik?


Ugye nem veszhet el az a pénz? Nem lehet, hogy kiesett a borítékból mikor bevette a pénznyelő? :(



2013. jún. 13. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Néhány napot is igénybe vehet, mire a számládon lesz az összeg, attól függ, milyen gyakran ürítik az ATM-et. Nem veszik el a pénz, nyugi.
2013. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem veszik el, nyugi. De sose értettem az ilyen módszert. Ha bemegyek a bankfiókba ott is be lehet rakni pénzt és nincs ennek külön költsége. Ráadásul azonnal az adott számlán van. Csak az a lényeg, hogy olyan banknak a fiókjába kell bemenni amelyiknél a számla van amire befizetnék.



Mondjuk azt sem értem a mai technikai színvonalon, amikor különböző étel-ital stb. automaták elfogadnak már mindenféle címletet, aprót is, papírt is, akkor hogy a fenébe nem képesek a bankok olyan ATM-eket gyártani, amiből nem csak kivenni lehet pénzt hanem belerakni is gyorsan, azonnali jóváírással.

2013. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát ez jogos kérdés :/


De am. no para, megkaptam a pénzt, már el is utaltam :(

2013. jún. 13. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!