Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek észreveszik, ha a...

Szerintetek észreveszik, ha a Szerencsejáték Zrt. -nél Otp Junior kártyára szeretnék kifizetést kérni, de még nem vagyok 18?

Figyelt kérdés

Mivel a lottózó a falu másik felében van, ezért inkább online fogadnék, de még nem múltam el 18.Szerintetek észrevennék, hogy még nem vagyok 18?


17/F.


2013. jún. 15. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Észre. Online irodáknál általában igazolnod kell magad fényképes igazolvánnyal, Szerencsejáték Zrt-nél nem tudom, hogy van.

De szerintem kizárt dolog, hogy 18 év alatt neten kifizessenek neked.

2013. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kérnek személyit.
2013. jún. 15. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a fogadó, aki a fogadás megtételekor nem töltötte be 18. életévét, nyereményre nem

jogosult, így amennyiben ez a tény a nyeremény-kifizetés vagy a belső egyenlegről

történő átutalás során az SzZrt. tudomására jut, a fogadásszervező a nyeremény

kifizetését, átutalását visszautasítja.

Az a fogadó, aki nem felel meg a regisztráció feltételeinek (azaz a fogadás megtételekor

nem töltötte be 18. életévét, illetőleg nem rendelkezik magyarországi bankban vezetett

forint alapú bankszámlával és magyarországi tartózkodási hellyel), nyereményre nem

jogosult, így amennyiben ez a tény a nyeremény-kifizetés vagy a belső egyenlegről

történő átutalás során az SzZrt. tudomására jut, a fogadásszervező a nyeremény

kifizetését, átutalását visszautasítja. Az a fogadó, akinek valós adatai nem egyeznek

meg a rendszerben tárolt (a regisztráció során megadott vagy később módosított)

adataival, nyereményre nem jogosult, így amennyiben ez a tény a nyeremény kifizetés

vagy a belső egyenlegről történő átutalás során az SzZrt. tudomására jut, a

fogadásszervező a nyeremény kifizetését, átutalását visszautasítja.

Azt a nyereményt, melynek kifizetését, átutalását az SzZrt. visszautasította, a

visszautasítást követő hónap 20. napjáig az SzZrt. játékadó címén bevallja és a központi

költségvetésbe befizeti.



Az SzZrt. fenntartja a jogot, hogy bármely fogadó regisztrációját zárolhassa. A zárolás

időtartama alatt a fogadó a fogadás lehetőségből ki van zárva, nem léphet be az IJSR

rendszerbe.

A zárolást az SzZrt. csak kivételesen alkalmazza, különösen akkor, ha alapos gyanú

merül fel a következőkre:

a./ hamis vagy valótlan adatokkal történő regisztráció,

b./ 18. életévét be nem töltött fogadó regisztrált

2013. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A francba, nekem módosult a lakcímem és a bankszámla számom is.

Akkor most nem fizetnének ki egy nagy nyereményt emiatt?

Mekkora szemétség...

2013. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Módosítani kell a regisztrációban is és akkor kifizetik.
2013. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az lesz, de remélem nem most nyerném meg a lottóötöst! :-$
2013. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!