Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi lesz ilyenkor a pénzemmel?

Mi lesz ilyenkor a pénzemmel?

Figyelt kérdés
Banki átutalással küldtem a pénzt, de Referenciaszámot nem tudtam sehová se írni, tehát nem votl olyan mező ahová illet volna, én hülye elküdltem a 2500 FT-t, akkor most visszaküldik, vagy elajándékoztam nekik ?:S(tudom hogy max 7 nap amíg rámegy a bwin-re, de honnan tduják hogy hova kell küldeni, mert a bwin nem kérte a bankszmálámat)

2012. ápr. 16. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

valószínüleg elajándékoztad.

ott a megjegyzés mező oda van írva, hogy minden kódot oda kell írni

2012. ápr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elsözör azthittem oda mást kell írni:/ Akkor semmi esélym, hogy visszaküldjék, vagy vahogyan rátalálnak a felhasználomra és felteszik rá?
2012. ápr. 16. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
A bwint nem ismerem, és a többi sportfogadási oldalt sem. Normális helyeken ez úgy működik, hogy ha nem tudják honnan és miért érkezett a pénz, akkor visszautalják a feladó számlaszámra (esetleg banki költségek levonásával). Ha tudsz kérni a banktól másolatot a megbízásról, akkor esetleg írhatsz nekik, hogy te küldted, és milyen azonosítóra. Esetleg manuálisan feldolgozzák, normális helyen ez is működik.
2012. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!