Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem találom a Paypal kódomat...

Nem találom a Paypal kódomat a számlatörténetbe, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Aktiváltam a paypal-kártyámat,viszont nem találom a Paypal 4jegyű kódot,viszont 400ftot berakott a Zárolt fülhöz... Mi a teendő?Várnom kell még,vagy valamit nem csináltam helyesen,illetve kell még valamit nyomnom?
2013. jún. 21. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A közleményét nézd meg. Vagy lehet hogy "megjegyzés" a rovat neve, de ott kell lennie. 4 számjegyet csak felismersz.
2013. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs se közlemény,se vélemény. Csak annyit kaptam hogy "zárolva"
2013. jún. 22. 00:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te csak a listát nézed a számlatörténetben. Az egyes tételekre rá lehet kattintani és kijönnek a részletek. Ott kell lennie.
2013. jún. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Várj. Nem azonnal jelenik meg. Pár nap...
2013. jún. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De, azonnal megjelenik. Ha van beállítva SMS értesítésed, akkor abban is. Hogy a 4. sorszámú válaszoló mire alapozza az állítását, az rejtély.
2013. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatra, mi más miatt mondtam volna? :-) De örvendetes, hogy van akinek a bankjában azonnali. Nekem nem volt azonnali és úgy sejtem esetleg a kérdezőnek sem.
2013. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké, lehet hogy változtak a dolgok. Én 2116-ban csináltam, akkor elég gyors volt a folyamat.
2013. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:D Szóval 7 éve, 2006-ban.
2013. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó hát én se tegnap az biztos :-)

Úgy 2004-5 körül. De azóta se írja nekem a bank rögtön a kártyás terhelések részleteit. Csak azt, hogy zárolás történt x cég által és az összeg. Részletek csak könyveléskor, pár nappal zárolás után. Így ma se lenne másképp ha PayPal regisztrációt csinálnék. Ezért írtam ötletnek a kérdezőnek is, mert ha sehol nem találja akkor gyanús, hogy ez a helyzet.

2013. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!