Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ma szerettem volna a BÁV...

Ma szerettem volna a BÁV zálogháznál záloghitelt felvenni. Bevittem egy arany gyűrűmet ami megvizsgáltak össze vissza karistoltak le is mérte 4,5g volt kb Erre azt mondják ez nem kell túl nehéz a feje lehet hogy tömve van :O Szerintetek igaza lehet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 17:25
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és a fej hátuljára ez van beleírva: 585

Annak idején kb 10 éve egy ékszer boltban vásároltam 25ezr ft-ért.

Nem akarom elhinni hogy hamis legyen :((

2013. jún. 24. 17:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell elkeseredni, azért mert ott azt mondták hogy nehéz a feje "lehet hogy tömve van" nem azt jelenti hogy az úgy is van.Egyébként is csak tippelhetnek("lehet") mert nem lát bele, szét meg nem vághatja.Ezt csak ott mondták vidd el másik zálogházba, minden becsüs máshogy vizsgál.
2013. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen elvittem máshová ott csak lemérték és el is fogadták :)

Köszi :)

2013. jún. 28. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!