Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elárverezett házat sikerült...

Elárverezett házat sikerült megvásárolnom, a régi tulaj sír nekem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

a régi tulajjal nem volt semmiféle kapcsolatom

bankban dolgozó ismerősöm ajánlott egy házat, tényleg potom pénzért, 6millió forintért. 2szintes, 5hálószobás, 2fürdős, gyönyörű 310nm


nyilván azt mondom hogy ennyi pénzért én tutira megveszem. felújítandó, kicsit talán félkész, nincs kerítés, festeni kell ilyesmik. nembaj mert amúgy is 30m körül gondolkoztunk, legalább ez elég lesz felújításra.

utánanézettem a dolgoknak , teljesen legális, egy család nem tudta fizetni a hitelét, kilakoltatás stb megvolt, árverésre került a ház. nyilván én nagyon sajnálom a családot, de úgy gondolom hogy ha egy ilyen lehetőség áll előttem akkor ki kell hogy használjam, főleg hogy teljesen "tiszta" a dolog.

beköltöztünk, 1hónapja lakunk itt. az előző családfő megjelent, hogy hajléktalan szállón laknak, kér minket hogy engedjük vissza őket a lakásba..folyamatosan 2hete megy a zaklatás, kiabálnak és sírnak a ház előtt..

rendőrt hívtam többször is, elküldték őket, de visszajönnek mindig...

mit lehet tenni?


2013. jún. 25. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

1, Biztonsági őrt kell fogadni.


2, El kell adni 10-ért, első körben.


3, el kell adni a felét, ha megosztható, hogy többen legyetek a védelmére


4. a további pénz beleölése a vásárlás után 1 évvel kezd meg, mert hallottam olyat, hogy addig pampoghat a vételárral kapcsolatban az eredeti tulaj


5 ha ezt a 310 m2-t befejezed, fel fog menni a bekerülési ár olyan szintre, hogy eladhatatlan lesz. 310-es házra kevés a potenciális vevő

2013. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
jelentsd fel őket zaklatásért, és ha kell kérj ellenük távoltartási végzést! nagy eséllyel, ha csak szépen beszélsz velük az nem lesz elég, többet akarnak mindig.
2013. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Ne sajnáld egy percig se! Meg nehogy engedj neki semmiben!

Legyél határozott aztán takarítsd ki ezt a bukott embert az életedből!

Az ilyen semmirekellőket általában elég egyszer megveretni aztán kész. Legközelebb majd meggondolja, hogy odamenjen-e.

Javasolt még a nagytestű őrző-védő kutya tartása. Ne félj az én Cane Corsoim rendeznék egy ilyen majomnak a sorsát.

2013. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Eh, ilyet még nem is hallottam.


Semmit ne csinálj, minden alkalommal hívj rendőrt ha ott vannak. Ha visszajönnek, hívj újra rendőrt. Egy idő után a járőrnek is a töke tele lesz és beviszi őket.


Aztán pár hét és megunják. Nem hiszem, hogy minden nap ott szobrozna a ház előtt, majd feldolgozza és eltűnnek.

2013. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%

Rád fogja gyújtani a házat, mert idegileg kikészült már az évek alatt a régi tulaj. Aki ilyen házat vesz, az egy keselyű és ne sírjon.


Én nem vennék olyan házat soha, aminek a tulajdonosa 5 évnél rövidebb ideje a tulajdonosa a házának. Ott bűzlik valami. Az adásvételkor teljes egyetértésnek kell lennie a tulaj és bentlakók és egyéb kérdésekben. Erőből nem léphet senki. NAV, BANK, Végrehajtó nem lehet a történetben.

2013. jún. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

#5


MIVAN?!


Ki ne találd már, hogy a kérdező a hibás azért, mert megvette az ELÁRVEREZÉSRE VÁRÓ házat!?!!!!

2013. jún. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
79%

2- nél a helyes válasz.


De milyen árverés az hogy szól a bankos ismerős "6 millióért van egy ház" ?

Ha jól számolom nem volt 20 eFt négyzetmétere.

Ezt a bank "elkónyavetyélte" hogy finoman fogalmazzak, a régi tulajon meg gondolom maradt még egy csomó adósság. Nem csoda ha ki van akadva.

2013. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Az a bank sara, naluk lehet reklamalni.
2013. jún. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
régóta laktak itt, 15éve. nem a házra vettek fel kölcsönt, hanem kocsira. úgytudom 2mill tartozásuk volt,a bank 6ért árulta, 2kellett nekik amiből az adósság rendezve van, és így lett 4ért eladva nekem.
2013. jún. 26. 09:47
 10/12 A kérdező kommentje:

és a másik lényeges dolog, hogy én nem a tulajtól vettem meg.

amikor megvettem , már rég a bank tulajdona volt és tőlük vásároltam.

2013. jún. 26. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!