Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Raiffaisen bank elrontott...

Raiffaisen bank elrontott direkt pin kódnál mi a teendő?

Figyelt kérdés
Hello. már 3szor elcsesztem a 4 jegyű direkt pin kódomat, mire megtaláltam a megfelelőt, mert ami volt hagyomágyos amivel be tudtam lépni a netes felületre elcsesztem 3szor és utána a direkt pinnel kellett volna újat kérni azt is elcsesztem. Azt írja a gyakori kérdéseiben hogy várjak 24 órát vagy használjam a direkt pin kódot ha nem akarok várni. De ha azt is elcsesztem már 3szor akkor mi van???

2013. jún. 10. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]



Első találat a gugliban a "direkt pin" kifejezésre.

2013. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz ez nem segítség
2013. jún. 10. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Felhívni a 24 órás ügyfélszolgálatot és megkérdezni?


Náluk gyorsabban itt sem fogod megtudni.


Ha meg bátortalan vagy felhívni, vagy néma vagy, mondjuk kivágták a nyelved vagy elvitte a cica, akkor az más, akkor tényleg nem tudtam segíteni.


De hátha valaki felhívja őket és megkérdezi neked.

2013. jún. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már hívtam csak akkor még 2szer rontottam el. holnap mindenképpen fel kell hívnom őket úgy látszik. csak mivel este 00:00 óra van nem akartam felébreszteni a családot.
2013. jún. 11. 00:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem be kell menni a bankfiókba személyesen.
2013. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!