Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kezes vok egy régi haveromnak!...

Kezes vok egy régi haveromnak! Nem fizette a hitelt és ugy néz ki rajtam hajtják majd be a fizum 33% át levonják! A gyerek meg kinn van Írországban ott melozik bejelentett meló helye van ott kinn! Hogy hajtassam be a lóvét?

Figyelt kérdés
Elvileg azt mondta fizeti ugy hogy nekem elutalja a pénzt amit tölem vonnak minden hónapban! De nem bizok ebben! Unióban vagyunk nem tudom vahogyan megoldani hogy róla huzzák be a lovét!? Azé nem tudják őt baszogatni mert kinn lakik és én vok a kezes pedig tudná fizetni! A felesége is kinn van ő meg az adós társ de töle se vonják mert ő is kinn van! Mitévő legyek?
2013. jún. 27. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűbb nekik a kezest baszogatni... Ha fizetni akar, fizessen. Ne neked, nekik közvetlenül. Ha nem, indulj fapadossal írországba, és törd össze az arcát! Ha nagyobb darab, akkor a feleségéét... Kruva anyját az ilyennek!
2013. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni.
2013. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel Írországban hogy drogdíler.

Ha megvolt a házkutatás, hívd fel hogy vannak még ötleteid.

2013. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit tenni. Nem kellett volna vállalni a kezességet!

Készfizető kezes vagy csak simán kezes?

2013. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!