Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste bankkártyát használók!...

Erste bankkártyát használók! Milyen típusú kártyátok van, milyen költségekkel? Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

Most OtP- kártyám van, de nagyon drágának találom.Havi 500Ft körül van a kezelési költség, de érdekes módon néha havi 700-800 Ft is eltűnik csak úgy...Pedig csak 1-szer használom a kártyát havonta, ezen kívül éves kártyadíj kb 3000 Ft.

Arra gondoltam, hogy talán inkább Erste kártyát kéne igényelnem, de nem tudom, milyet kérjek és milyen kezelési és egyéb költségekkel járna?Felnőtt vagyok, sima, egyszerű kártyára lenne szükségem, arra a célra, hogy arra menjen a családi pótlék.

Meg kéne egy másik kártya is lányomnak, aki diák, de már felnőtt és külföldön is lehet hogy szüksége lenne a kártyára majd.

Tehát nem hitelkártya, nem áruvásárlási kártya kell.

Ezek lennének az igényeim.És minden költségről szeretnék tudni, ami a kártya után várható.

Tudom, hogy neten is van információ, de nincs időm 600 oldalt végigolvasni, meg nem is tudom, én konkrétan most mit igényeljek? Ezért vagyok kíváncsi azok tapasztalatára , akik már rendelkeznek Erste kártyával.

Köszönöm.


2013. júl. 5. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem itt nézz körbe ez segítség lehet és hitelesebb mintha ezt vagy azt mondogatnánk neked....

2013. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó!Köszi!
2013. júl. 5. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!